rajstopy w Idolo.pl  (26)

Galerie zdjęć rajstopy (20)

 • Niewidzialne rajstopy księżnej
  artykuł 1 3.64

  Królewskie szaleństwo wydaje się nie mieć końca – kogo nie natchnęła legendarna już pupa Pippy Middleton, ma teraz szansę zainspirować się nogami przyszłej brytyjskiej monarchini, która... więcej »

 • Harmonijna wiosna z kolekcją Gatta Collant
  artykuł 0 3.74

  Rajstopy Gatty w najnowszej wiosenno-letniej odsłonie zaskoczą nas różnorodnością wzorów i harmonijnym połączeniem prostoty z nowatorskimi zdobieniami. Nogi w takich rajstopach wyglądać będą... więcej »

 • Propozycje rajstop na jesień i zimę 2010/11
  artykuł 1 3.10

  Dni coraz chłodniejsze i nie jedna okazja wymaga założenia rajstop. W sklepach dostępnych jest mnóstwo modeli, do wyboru, do koloru. Aby ułatwić wam wybór, We2 dokonało małego przeglądu. Oto... więcej »

 • Najnowsze trendy w kolekcji Gatty
  artykuł 0 3.42

  Gatta – największy w Polsce producent wyrobów pończoszniczych oraz odzieży – dwa razy do roku wprowadza nową kolekcję rajstop i pończoch. Kolekcje te są odpowiedzią na trendy... więcej »

 • Powiew lata...
  artykuł 0 2.86

  Kiedy za oknem szaleje zima, a mróz skwierczy siarczysty, zaczynamy marzyć o powrocie upalnych dni i choćby odrobinie słońca. Niestety najbardziej intensywne i egzotyczne fantazje nie... więcej »

 • Veneziana na jesień i zimę 2009/2010
  artykuł 2 2.83

  Gdy w świecie mody króluje folk, drapieżne lata 80-te i trendy rodem ze wschodu - warto przepych i bogactwo wzorów doprawić nutą minimalizmu zaklętego w prostocie. Veneziana w swojej... więcej »