puma w Idolo.pl  (20)

Galerie zdjęć puma (14)

 • Modowy huligan Alexander McQueen
  artykuł 0 3.43

  Kiedy nieco ponad rok temu media opublikowały informację o jego samobójczej śmierci, świat mody obwieścił odejście geniusza. „To ogromna strata” mówili wszyscy, którzy z modą mieli... więcej »

 • Sportowa elegancja - najnowsze trendy obuwnicze
  artykuł 0 2.83

  Kto powiedział, że w modzie wszystko już było, a kolejne najnowsze trendy to tylko odgrzebywane z czeluści szafy historii mody fatałaszki, które ponownie stają się hitami? Nic bardziej... więcej »

 • Obuwie sportowe - przegląd jesień/zima 2010/2011
  artykuł 0 2.82

  W poprzednim tygodniu dokonaliśmy przeglądu płaszczy i kurtek. Teraz postanowiliśmy przejrzeć bardzo wygodne i lubiane niemal przez wszystkich obuwie sportowe. Zobaczcie, co proponują znane... więcej »

 • Kolekcja Alexandra McQuenna dla Pumy
  artykuł 0 2.78

  Kolekcja sygnowana przez Alexandra McQueena i stworzona dla Pumy na sezon jesień-zima 2009/2010 jest zestawieniem wpływów tradycji i technologii. Sezon jesień-zima 2009/10 to mieszanka... więcej »

 • Kolekcja limitowana Terror King od Pumy
  artykuł 4 2.99

  Nawiązując do klasyki światowej sławy serii horrorów o słynnych potworach, Puma wprowadziła bardzo śmiałą kolekcję butów o przekornej nazwie Terror King. Kolekcja ta nawiązuje do sławnej... więcej »

 • Zapach pumy
  artykuł 2 3.28

  W kwietniu w perfumeriach pojawiło się nowe dzikie zwierzę, a właściwie nawet para! Puma wydała nowy duet zapachowy Urban Motion, dla niego i dla niej. Woda toaletowa dla kobiet, dostępna w... więcej »