• Honorata Wojtkowska z 'Top Model' u Zienia!
  artykuł 0 1.83

  Pamiętacie jeszcze o bohaterkach programu „Top Model”? Niektóre z nich szybko dały o sobie zapomnieć lub przypominają o sobie jedynie na portalach plotkarskich. Inne – wzięły... więcej »

 • Dzień Kobiet z iPhone!
  artykuł 0 2.84

  Kobiety uwielbiają rozmawiać aż do przesady. Dlatego w dniu ich święta warto podarować im coś te godziny umili… na przykład nową obudowę do iPhone’a. A uroczych modeli nie... więcej »

 • Pokaz Łukasza Jemioła
  artykuł 6 3.98

  Kilka dni temu w modnym w tym sezonie Soho na warszawskiej Pradze odbył się najnowszy pokaz znanego i uznanego projektanta mody Łukasza Jemioła. Przybyło wiele gwiazd m.in. jego muza Kayah,... więcej »

 • Elie Saab zapowiada debiutancki zapach
  artykuł 0 4.01

  Stroje, które tworzy libański projektant Elie Saab nazywane są synonimem luksusu i nowoczesności. Ciekawe, co kobiety powiedzą o jego debiutanckim zapachu, który na rynku ukaże się w przyszłym... więcej »

 • Beckham - od modela do projektanta
  artykuł 0 1.56

  David Beckham pozazdrościł żonie Victorii oszałamiającej kariery w świecie mody. Piłkarz jeszcze w tym roku wypuści na rynek kolekcję męskiej bielizny i kolejne perfumy. Perfumy "Homme by... więcej »

 • Alexander McQueen przyciąga tłumy
  artykuł 1 1.63

  Retrospektywna wystawa poświęcona Alexandrowi McQueenowi przyciągnęła tłumy. W dniu jej otwarcia Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku odwiedziło 5 100 zwiedzających - to rekord dla wystawy... więcej »