prada w Idolo.pl  (33)

Galerie zdjęć prada (4)

 • Kolorowe printy a'la Prada!
  artykuł 1 1.81

  Regularne, geometryczne wzory w połączeniu z kontrastującymi kolorami przywodzą na myśl desenie ubrań (i tapet!) rodem z lat 70-tych. Trend na wzory ekstremalne, retro wzory, najlepiej od stóp... więcej »

 • Magdalena Frąckowiak w kampanii Prady - jesień/zima 2012/2013
  artykuł 0 3.91

  Magdalena Frąckowiak wciąż na topie! Piękna, polska modelka, której nazwisko jest już doskonale znane w branży modelingu na całym świecie właśnie wzięła udział w kampanii promującej kolekcję... więcej »

 • Plastikowe buty - nietypowy trend na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 3.13

  Buty jak u księżniczki? Niekoniecznie. Na pewno kontrowersyjne, szokujące i nie dla każdego. Do przezroczystych pantofli trzeba mieć bardzo zadbane stopy. Obowiązkowy francuski manicure.... więcej »

 • Kirsten Dunst w krainie czarów?
  artykuł 1 4.40

  Ciekawą sesję z gwiazdą filmu „Melancholia” Larsa von Triera zamieścił w swoim lutowym wydaniu włoski magazyn „Vogue”. Aktorka czaruje wdziękiem na łamach natury… więcej »

 • Uma młodnieje w obiektywie
  artykuł 0 3.28

  „Szukając Umy” to sesja zrealizowana przez wielkiego Petera Lindbergha dla włoskiego wydania magazynu „Vogue”. 42-letnia aktorka szokuje młodością… więcej »

 • Daga Ziober - nowa twarz modelingu?
  artykuł 0 2.70

  Pracowała dla najlepszych zagranicznych magazynów o modzie. Brała udział w pokazach najlepszych światowych projektantów. W Polsce zrobiło się o niej głośno dopiero wtedy, gdy trafiła na... więcej »