• Biżuteria na wiosnę/lato 2012 - przegląd
  artykuł 1 3.52

  Wiosną i latem 2012 miłośniczki świecidełek powinny być zadowolone. W sklepach znajdziecie dość szeroką gamę biżuterii. W tym sezonie modne są styl retro, etniczny, maxi oraz romantyczny. Nie... więcej »

 • Kate Moss i biżuteria
  artykuł 1 1.66

  Legendarna brytyjska modelka nie zasypia na laurach – po sukcesach w dziedzinie mody i makijażowej współpracy z firmą Rimmel Kate zajęła się projektowaniem biżuterii. więcej »

 • Biżuteria dla fanów sagi 'Zmierzch'
  artykuł 0 2.33

  Historia miłości przystojnego wampira Edwarda i pięknej Belli urzekła miliony na całym świecie. Stała się także inspiracją do stworzenia specjalnej kolekcji biżuterii diva Twilight, która pod... więcej »

 • Kobiety kochają diamenty – kryształowa kolekcja divy
  artykuł 0 2.30

  „Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” śpiewała Marilyn Monroe w 1953 roku w filmie „Mężczyźni wolą blondynki”. Z pewnością miała rację. Aktorka doskonale... więcej »

 • Ponadczasowo modne perły w kolekcjach divy
  artykuł 0 2.57

  Diamenty są wieczne śpiewała Schirley Bassey w filmie o przygodach agenta 007 - Jamesa Bonda. To samo można powiedzieć o perłach. To nieprzemijająca klasyka, która zawsze jest w modzie.... więcej »

 • Kolory wina w kolekcji diva
  artykuł 0 2.46

  Bordo, burgund czyli kolory wina to najmodniejszy trend sezonu. Tym odcieniom jesieni dedykowana jest nowa kolekcja divy Chateaux bordo, która z końcem września pojawi się w sklepach. Kolekcja... więcej »