paski w Idolo.pl  (153)

Galerie zdjęć paski (140)

 • Retro stroje kąpielowe - hit lata 2012
  artykuł 1 2.87

  Jeśli estetyka lat 50. czy 60. nie jest ci obojętna, z pewnością przypadną ci do gustu kostiumy kąpielowe wyglądające jak te z fotografii z czasów młodości Marilyn Monroe czy Brigitte Bardot.... więcej »

 • Salonowe trendy - gwiazdy w paskach
  artykuł 0 4.03

  Moda na paski w pełni! Latem chętnie sięgamy po nie tworząc stylizacje inspirowane ubiorem marynarzy, które idealnie wpasowują się w letni look! W tym roku pasiasty trend nie ominął... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - etniczny styl
  artykuł 0 3.38

  Kto z nas nie lubi ostrej jazdy bez trzymanki? W sklepach pojawiło się wiele niezwykłych pomysłów zainspirowanych modą dzikiego zachodu. Kapelusze, kowbojskie buty, kamizelki, indiańskie pióra... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato - nadchodzące trendy 2012
  artykuł 22 2.92

  Co będzie modne wiosną i latem 2012 roku? Trendy w sezonie wiosna/lato 2012 zdominowały kolory i wzory! Subtelne pastele mieszać się będą z żywymi kolorami, a paski z motywami kwiatowymi. Oto... więcej »

 • Kod kreskowy Kazar
  artykuł 0 3.66

  Odkoduj letnie trendy. W tym sezonie kod kreskowy zdominował kolekcje wielu projektantów. Paski w pionie i w poziomie, w różnych rozmiarach i kolorach pojawiły się na sukienkach, topach,... więcej »

 • Pasy hitem na wiosnę - lato 2011
  artykuł 0 2.29

  Pasy i paski ożyły dzięki marynistycznym pokazom najznakomitszych domów mody. Dolce & Gabbana, Dior i Prada pokazała je na rożny sposób, zobaczmy jak efektownie je nosić według najnowszej... więcej »