olsen w Idolo.pl  (24)

Galerie zdjęć olsen (15)

 • Ponczo w czterech odsłonach!
  artykuł 0 2.12

  Ciepłe ponczo lub peleryna przypadnie do gustu wszystkim zmarzluchom! W tym roku są wyjątkowo modne zarówno jako narzutka na sweter, a także jako jesienno-zimowy płaszczyk. Nie tylko są... więcej »

 • Biżuteria - przegląd jesień/zima 2010/2011
  artykuł 3 3.25

  Ostatnim razem dokonaliśmy przeglądu spodni, w tym tygodniu nadszedł czas na ozdoby, czyli biżuterię. Zapoznaliśmy się z propozycjami nie tylko jubilerskich marek i wybraliśmy - naszym zdaniem... więcej »

 • Spódnice i sukienki - przegląd jesień/zima 2010/2011
  artykuł 26 2.69

  W poprzednim tygodniu dokonaliśmy przeglądu obuwia sportowego. Dziś lustrujemy sukienki, bo choć mimo chłodnej pory roku, są bardzo modne i cudownie zdobią kobietę. Zobaczcie co proponują... więcej »

 • Stylizacje Idolo - miejska kowbojka
  artykuł 1 1.37

  Pokazy Chloe, Blumarine i Moschino mocno promowały styl miejskiej kowbojki. W nadchodzącym roku jest ona bardzo kobieca, zamiast koszuli w kartę wybiera satyny i jedwabie... Styl miejskiej... więcej »

 • Propozycje marynarek na jesień i zimę 2010/11
  artykuł 6 3.23

  Ten elegancki atrybut stroju dziennego już od dawna nabiera zupełnie nowego znaczenia. Marynarkę nosimy do wszystkiego. Świetnie sprawdza się jako element stroju formalnego, jak i w zestawie z... więcej »

 • Wiosenny mix kolorów - stylizacje Idolo
  artykuł 3 3.43

  Jeśli czujesz, że emanujesz energią podkreśl to super modnymi, nasyconymi kolorami. Sprawdź jak to jest mieć podwójną moc! A przy okazji podziel się swoim entuzjazmem z innymi. Kolorowo-... więcej »