olivia wilde w Idolo.pl  (6)
 • Gwiazdy zmieniają uczesania
  artykuł 2 2.59

  Bycie celebrities najczęściej polega na odpowiednio częstych zmianach strojów i fryzur. Ale są takie gwiazdy, które przyzwyczaiły nas do swoich włosów i ich farbowanie czy cięcie są naprawdę... więcej »

 • Wszystkie kolory Revlona
  artykuł 0 3.00

  Aktorki Emma Stone i Olivia Wilde są twarzami nowych makijażowych kolekcji firmy Revlon na rok 2012. Obie wyglądają świetnie, choć Emmie zdecydowanie trafiła się bardziej korzystna... więcej »

 • Wyglądać ładnie bez makijażu
  artykuł 4 3.59

  Nieustannie donosimy Wam o nowinkach w makijażu i kosmetycznych trendach, które trzeba wypróbować. A tymczasem, wciąż największą sensacją medialną okazują się gwiazdy, który wyszły na światło... więcej »

 • Mówiąca okładka z Olivią Wilde
  artykuł 0 2.97

  Okładki kolorowych magazynów zachwycały bądź prowokowały do dyskusji. Teraz same zaczynają do nas mówić. Czyżby szykowała się okładkowa rewolucja? Okładkę czerwcowego numeru magazynu... więcej »

 • Kreacje gwiazd na Złotych Globach 2011
  artykuł 26 3.13

  Gala wręczenia Złotych Globów zainaugurowała sezon na czerwony dywan. Nie da się ukryć, że to, co się na nim dzieje, jest o wiele ciekawsze od coraz bardziej przewidywalnych ceremonii. Gwiazdy... więcej »

 • Styl gwiazdy: Olivia Wilde
  artykuł 0 1.27

  Popularna “Trzynastka” z serial “Dr. House” podbiła serca publiczności swoją enigmatyczną, kwadratową twarzą, ekranową pikantnością i wspaniałym, szczupłym ciałem. Czy... więcej »