ochnik w Idolo.pl  (33)

Galerie zdjęć ochnik (17)

 • Torebki na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 1 3.42

  Czas na kolejny przegląd. Tym razem przygotowaliśmy dla was zestawienie torebek. Ich niepowtarzalne wzory i fasony będą uwielbiane przez spore grono kobiet. Zobaczmy propozycje takich marek... więcej »

 • Okrycia wierzchnie na jesień 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.04

  Jesień za pasem. Nadszedł więc czas, aby wyruszyć na zakupy. Naszym głównym zakupowym celem będzie - płaszcz. Najnowsze kolekcje pojawiły się w sklepach, nie pozostaje więc nam nic innego jak... więcej »

 • Stylizacje Idolo - wigilijny styl
  artykuł 4 1.74

  Zastanawiasz się co założyć na wigilię? Otóż mamy dla ciebie kilka sensownych przykładów, jak stworzyć świąteczne stylizacje oraz pasujący do nich makijaż. więcej »

 • Moda z ulicy - świąteczne inspiracje
  artykuł 0 2.88

  Święta za pasem, czas więc rozejrzeć się za odpowiednią stylizacją. Dziewczyny z sieci proponują już ciekawe rozwiązania - słodkie, eleganckie oraz subtelnie chłopięce. A ty jaką wybierzesz? więcej »

 • Moda z ulicy - zimowy look
  artykuł 0 2.35

  Listopad to początek naprawdę chłodnych wieczorów. Dziewczyny jednak doskonale wiedzą, jak ubrać się ciepło i modnie! Warstwy, futerka i ciekawe rozwiązania dodatków inspirują do świetnych... więcej »

 • Moda z ulicy - romantycznie
  artykuł 0 3.09

  Dziewczęcość zawsze jest w modzie, tym bardziej ulicznej. Dziewczyny wiedzą jak się ubierać, by wyglądać ładnie, modnie ale i zadziornie. Sukienki i spódniczki to jeden z atrybutów które... więcej »