nixon w Idolo.pl  (15)

Galerie zdjęć nixon (1)

 • Moda z ulicy - szkolny look
  artykuł 1 1.61

  Niegrzeczne uczennice wkraczają na ulicę i z dumą prezentując zakolanówki, bereciki oraz seterki. Nie zapominają o kołnierzykach oraz kracie. Zobaczmy, jak ten styl noszą dziewczyny w modzie... więcej »

 • Stylizacje Idolo - moda z wybiegu
  artykuł 0 3.06

  Dziś prezentujemy najgorętsze stylizacje rodem z wybiegów! I ty możesz ubrać się na styl domu mody Dior, Gucci czy Burberry. Wystarczy odrobina poszukiwań i podstawowa znajomość zestawień... więcej »

 • Moda streetowa tropi trendy w nadchodzącym sezonie
  artykuł 19 2.29

  Butik Chickita shop utrzymany jest w klimacie berlińskich, alternatywnych sklepów z selektywną odzieżą na pograniczu sportu i street stylu od młodych polskich projektantów i niszowych marek... więcej »

 • Moda z ulicy - swetry
  artykuł 1 2.89

  Ciepły sweter jest doskonałą alternatywą dla ramonesek. Jego grube sploty tworzą ciekawą strukturę i urozmaicają proste stylizacje. Szafiarki całego świata proponują różnorodne kombinacje,... więcej »

 • Stylizacje Idolo - na campingu
  artykuł 1 3.71

  Męska wakacyjna przygoda nierzadko kończy się poznaniem ciekawej amazonki... Aby przyciągnąć jej uwagę, oprócz męskich zaradności, powinieneś posiadać odpowiedni strój. Modne i wygodne... więcej »

 • Stylizacje Idolo - na krótko
  artykuł 0 3.11

  Upały skłaniają do minimalizacji naszych stylizacji - krótkie szorty są idealnym rozwiązaniem. Można je założyć do tuniki, koszulki lub gorsetu, połączenia są dowolne i bardzo indywidualne.... więcej »