nike w Idolo.pl  (9)

Galerie zdjęć nike (3)

 • Linia sportowych staników Nike Victory Bra
  artykuł 1 3.01

  Linię Nike Victory Bra opracowano z myślą o zapewnieniu kobietom wsparcia niezależnie od uprawianej dyscypliny i noszonego rozmiaru. Każda kobieta jest inna – podobnie jak uprawiane... więcej »

 • Sportowe buty na obcasie
  artykuł 4 3.40

  Kto powiedział, że w modzie wszystko już było, a kolejne najnowsze trendy to tylko odgrzebywane z czeluści szafy historii mody fatałaszki, które ponownie stają się hitami? Nic bardziej... więcej »

 • Gladiatorki w wydaniu sportowym
  artykuł 0 2.32

  Prawdziwy hit w modzie! Po obcasach nadszedł czas na gladiatorki w wydaniu typowo sportowym. Znana firma Nike właśnie zaproponowała sportowe wydanie sandałów gladiatorek. Buty posiadają... więcej »

 • Obuwie sportowe - przegląd jesień/zima 2010/2011
  artykuł 0 2.82

  W poprzednim tygodniu dokonaliśmy przeglądu płaszczy i kurtek. Teraz postanowiliśmy przejrzeć bardzo wygodne i lubiane niemal przez wszystkich obuwie sportowe. Zobaczcie, co proponują znane... więcej »

 • Ratuj życie sznurując buty!
  artykuł 0 2.89

  W przeddzień Światowego Dnia Walki z Aids czołowi piłkarze świata spotkali się na jednej scenie z Bono, aby ogłosić rozpoczęcie współpracy między firmą NIKE i projektem (RED). Wśród gwiazd... więcej »

 • Sportowa bransoleta
  artykuł 1 2.75

  Kto lubi biegać powinien już biec do salonu Nike po nową bransoletę kontrolującą postęp treningu. Nike+ SportBand to najnowszy gadżet dla wszystkich biorących poranny jogging na poważnie.... więcej »