naszyjnik w Idolo.pl  (36)

Galerie zdjęć naszyjnik (25)

 • Magiczne talizmany Emily Hirsch
  artykuł 0 2.22

  Każdy chce mieć talizman, który ochroni przed wszelkim złem tego świata. Tylko nie każdy zna odpowiednie zaklęcia, żeby go stworzyć. Nie trzeba jednak radzić się w tych sprawach Hermiony... więcej »

 • Trendy agrafki!
  artykuł 0 2.63

  Królowały w latach 90-tych i ponownie wprowadziła je moda uliczna. Teraz mają zupełnie nowe, rockowe znaczenie. Dodają stylizacji prawdziwego pazura. Mała agrafka, a tyle potrafi. Agrafki-... więcej »

 • Kwiatowe dodatki na wiosnę i lato 2010
  artykuł 1 2.77

  Kwiatowe motywy są niezwykle modne i pojawiają się dosłownie wszędzie. Jeśli nie jesteś zdecydowana na ubrania o takich nadrukach, proponujemy cały wachlarz dodatków. Kwieciste dodatki... więcej »

 • Kolekcja biżuterii Pakamera.pl
  artykuł 1 3.00

  Nie wiesz co w co się ubrać a chcesz zabłysnąć na przyjęciu czy prywatce? Nic trudnego. Oto propozycja jak w prosty sposób możesz urozmaicić swoją sukienkę bądź nawet zwykły t-shirt.... więcej »

 • Najmodniejsze dodatki sezonu wiosna/lato 2010
  artykuł 1 2.04

  Nowy sezon niesie ze sobą wiele kreatywnych rozwiązań oraz nowatorskich interpretacji. Specjalnie dla naszych czytelniczek przeszukaliśmy sklepowe półki, by wybrać najfajniejsze dodatki na... więcej »

 • Baśniowa biżuteria haute couture od Disneya
  artykuł 0 3.11

  W kinach pojawi się niedługo najnowszy film Tima Burtona „Alicja w Krainie Czarów” produkcji Disneya, a już teraz można się zaopatrzyć w specjalną biżuterię z Krainy Czarów. więcej »