• Salonowe trendy - zobacz co gwiazdy noszą na głowie!
  artykuł 0 3.02

  Kapelusze, czapki, toczki i stroiki w modzie! W tym sezonie w naszych garderobach powinno znaleźć się miejsce na nakrycia głowy. Teraz nosimy je nie tylko, aby było nam ciepło, ale również... więcej »

 • Szkolne stylizacje celebrytek
  artykuł 0 2.87

  Koniec wakacyjnej laby, czas wrócić do szkoły! Dosłownie i w przenośni, bowiem nawet jeśli już dawno masz za sobą czasy klasówek i sprawdzianów, wcale nie oznacza to, że nie możesz skorzystać... więcej »

 • Skarpetki i obcasy - hit czy kit?
  artykuł 1 2.72

  W latach 90' ubiegłego wieku uważane za absolutny kicz, od jakiegoś czasu goszczą na niemal wszystkich wybiegach! O czym mowa? O skarpetkach założonych do eleganckich pantofli. Kontrowersyjne,... więcej »

 • Najlepiej ubrane gwiazdy 2011 roku
  artykuł 4 3.00

  Mają świetne wyczucie stylu. Wyglądają olśniewająco zarówno w wieczorowych kreacjach, jak i codziennych stylizacjach. Niektóre z nich bawią się modą. Inne hołdują klasyce. Oto dziesięć... więcej »

 • Salonowe trendy - gwiazdy w stylizacjach jesienno-zimowych
  artykuł 2 3.57

  Jesień, jesień... czasem nostalgiczna i mglista, a czasem słoneczna i kolorowa. Mieni się odcieniami brązów i szarości, ale też błyszczy intensywnymi odcieniami koloru żółtego, pomarańczowego,... więcej »

 • W stylu gwiazd...
  artykuł 0 1.59

  Tego lata poczuj się jak prawdziwa gwiazda! Dla naszych czytelniczek podejrzeliśmy najbardziej doceniany styl celebrytów, by stworzyć podobne stylizacje. Zobacz kilka ciekawych zestawień w... więcej »