molton w Idolo.pl  (18)

Galerie zdjęć molton (10)

 • Stylizacje Idolo - moda ciążowa
  artykuł 13 3.43

  Zbliżający się wrzesień obfituje w mamusie, które są blisko rozwiązania. Duży, okrągły brzuszek zaczyna sprawiać drobne problemy garderobie, a nadrzędną zasadą staje się wygoda. Na szczęście... więcej »

 • Letnie sukienki - przegląd na lato 2011
  artykuł 5 3.46

  Lato otula nas gorącym słońcem, dlatego najlepiej nosić się lekko i przewiewnie. Sukienki to jedno z najrozsądniejszych rozwiązań na wakacyjny czas - piękne i praktyczne, spełnią swoje zadanie... więcej »

 • Spódnice - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 6 3.60

  Po przeglądzie sweterków czas na spódnice, które idealnie kompletują się z bluzkami, t-shirtami i koszulami. Budują sylwetkę, nadają seksapilu - jak ich nie kochać? Zobaczmy co ciekawego... więcej »

 • Sukienki - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 8 3.41

  Po wspólnym przeglądzie najmodniejszych spodni, nadszedł czas, aby przyjrzeć się z bliska ofertom sukienek. Bywają błogosławieństwem wiosną i latem, gdy temperatura szaleje, ale przede... więcej »

 • Stylizacje Idolo - orientalnie
  artykuł 0 4.16

  Coraz częściej można zobaczyć orientalne stylizacje i nic w tym dziwnego, gdyż są one po prostu porywające. Kuszący orient uwodzi na wybiegach a teraz wkracza na ulice. My również ulegliśmy... więcej »

 • Najmodniejsze spodnie - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 5 2.17

  Po przeglądzie modnych bluzek, wiosennych pantofli oraz płaszczy, czas przyjrzeć się dokładniej spodniom. Należą do obowiązkowych atrybutów naszej szafy, więc warto zobaczyć co nowego... więcej »