mohito w Idolo.pl  (94)

Galerie zdjęć mohito (55)

 • Maja Sablewska dla Mohito
  artykuł 0 3.73

  Przepiękna sesja i równie zapierające kolekcja powstała przy współpracy Mai Sablewskiej z projektantami i stylistami marki Mohito. Podejrzyjcie kulisy powstawania tych niesamowitych zdjęć! więcej »

 • Preppy look - moda z ławki szkolnej!
  artykuł 0 2.60

  Styl czerpiący inspiracje z mody studentów amerykańskich może stać się hitem w polskich szkołach. Zobaczcie jak ubrać się w stylu preppy. więcej »

 • Trendy na lato - turkusowy
  artykuł 0 3.35

  Odcienie morza i wody w połączeniu z neutralną bielą oraz letnią opalenizną prezentują się wyśmienicie! Tego lata postawmy na lekkie i świeże stylizacje w odcieniach turkusu, lazuru, szafiru... więcej »

 • Hit na wiosnę i lato 2012 - kołnierzyki
  artykuł 1 3.43

  Pamiętacie nudne szkolne bluzeczki z białymi kołnierzykami? Przez wiele lat kołnierzyki były utożsamiane z klasycznym stylem wzorowej uczennicy. Obecnie kołnierzyki opanowały modę nie tylko... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - etniczny styl
  artykuł 0 3.42

  Kto z nas nie lubi ostrej jazdy bez trzymanki? W sklepach pojawiło się wiele niezwykłych pomysłów zainspirowanych modą dzikiego zachodu. Kapelusze, kowbojskie buty, kamizelki, indiańskie pióra... więcej »

 • Morska Elegancja
  artykuł 0 2.50

  Na dnie morza życie tętni niezwykłymi barwami, a bujna morska przyroda nie daje oderwać od siebie oczu. Na powierzchni oczarowuje piękno wodnych krajobrazów skąpanych w promieniach słońca. Ten... więcej »