modesta w Idolo.pl  (18)

Galerie zdjęć modesta (11)

 • Wieczorowe sukienki - przegląd 2012
  artykuł 0 3.17

  Nadchodzi czas, gdy każda z nas chętnie włoży wyjątkową sukienkę na wyjątkową okazję. A tych w najbliższym czasie będzie co niemiara! Aby łatwiej było ci wybrać tę najmodniejszą i najlepszą... więcej »

 • Przegląd karnawałowych sukienek 2011
  artykuł 27 3.37

  Prezentowaliśmy już bajeczne buty na karnawał, teraz przyszedł czas na poszukiwanie idealnej sukienki karnawałowej. Polecamy! Sukienki wieczorowe na karnawał - top 50 Tego roku sukienki... więcej »

 • Stylizacje Kazar - moda w kratkę
  artykuł 0 3.14

  Krata to niepodważalny trend sezonu. Kaprys na kratę po raz kolejny znalazł odbicie w kolekcjach wielkich projektantów. Kraty w nowym świetle możemy zobaczyć m.in. w kolekcjach: Christiana... więcej »

 • Stylizacje Idolo - koronkowy zawrót głowy
  artykuł 2 3.41

  Koronkowe wariacje należą do najważniejszych trendów obowiązujących w roku 2011. Są delikatne oraz bardzo kobiece. To jaki będą mieć charakter zależy tylko od Ciebie i odpowiednich dodatków.... więcej »

 • Trendy kokardy!
  artykuł 6 3.15

  W tym sezonie najmodniejszą ozdobą są kokardy. Projektanci oszaleli na punkcie kokard, z rozmachem ozdabiają kreacje różnorodnymi kokardami we wszystkich kształtach i rozmiarach. Ten bardzo... więcej »

 • Modesta na jesień i zimę 2009/2010
  artykuł 0 2.63

  Kolekcja MODESTY na nowy sezon jest próbą odpowiedzi na potrzeby kobiet w kryzysie. Marka stawia na odzież nienagannie odszytą, z wysokiej jakości tkanin. Tylko taka może nam posłużyć jako... więcej »