Zjawiskowa kolekcja Charlotte Rouge

Charlotte Rouge, polska marka prowadząca międzynarodowy sklep internetowy, w kwietniu 2012 roku prezentuje kolejną odsłonę zmysłowych i zarazem drapieżnych ubrań. Immortals 2012 (ang. Nieśmiertelni) to tajemnicza nazwa, pod którą kryje się biel zasypana gwiezdnym pyłem. Jedwabne sukienki zestawione są z charakterystycznymi złotymi ćwiekami i łańcuszkami oraz ręcznie wykonanymi biżuteryjnymi różami. Wśród propozycji znajdziemy również transparentne szyfony i miękki aksamit. Całości dopełnia złota tkanina w detalach jak kołnierzyki i mankiety, a także w marynarce, spodniach i seksownych sukienkach.

Zjawiskowa kolekcja Charlotte Rouge

Zjawiskowa kolekcja Charlotte Rouge

Szeroka gama proponowanych strojów pozwala dobrać zestaw do pracy - koszula i spódnica ołówkowa z baskinką, na imprezę - wiele krojów sukienek, na wyjątkową okazję - zjawiskowe suknie, czy złoty garnitur. W strojach Charlotte Rouge możemy uwodzić grą przezroczystości i miękkich jedwabi, a zarazem czuć się silne i niezależne w gorsecie,
płaszczu czy swetrze najeżonym ćwiekami. Projektantka Charlotte Rouge, Natalia Gołębiowska, opowiada enigmatycznie o inspiracjach: 'Jestem rozdarta między dekadencją a pragnieniem odrodzenia. Biel i złoto są dla mnie ponadczasowymi wartościami. Warto puścić wodze wyobraźni i odpowiedzieć na pytanie: Jak skończy się rok 2012? Czy
nosząc Charlotte Rouge będę nieśmiertelna...?'

Zjawiskowa kolekcja Charlotte Rouge

Zjawiskowa kolekcja Charlotte Rouge

Kolekcja dostępna będzie jeszcze w kwietniu na stronie:  www.charlotterouge.pl. Wszystkie ubrania są szyte na miarę i dostosowywane do każdego zamówienia. Przesyłka na terenie Polski jest za darmo.
Skomentuj Zjawiskowa kolekcja Charlotte Rouge

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Zjawiskowa kolekcja Charlotte Rouge

POWIĄZANE TEMATY