mp10 Paź 2012

Wojskowy look prosto z wybiegu!

Za mundurem panny sznurem… To znane porzekadło zawiera całą prawdę o militarnym looku, który w tym sezonie zawładnął nie tylko wybiegami światowych projektantów, ale też króluje na ulicach.


Wojskowy look prosto z wybiegu!

Czytaj też: Trendy na jesień/zimę 2012 - wojskowy look

Stroje żołnierzy historycznie stanowiły obiekt pożądania, trochę jako owoc zakazany, a trochę ze względu na ich dekoracyjność. od lat stanowią dla projektantów mody inspirację. Styl militarny, poza okresami totalitaryzmu, który po prostu go narzucał, funkcjonuje w modzie od lat, jako klasyk, obok black/white czy stylu marynarskiego. Jednak nie można nie zauważyć, że w sezonie jesień 2012 wybrzmiał z podwójną, ba poczwórną siłą.

Styl militarny zawładnął nie tylko światowymi wybiegami, ale także ulicami. To jeden z tych trendów, które świetnie możemy zastosować w naszych codziennych stylizacjach. Zainspirowani kolekcjami domów mody Burberry, Balmain i Fendi stworzyliśmy zestawy, które doskonale sprawdzi się podczas codziennej aktywności mieście.

 

Burberry

Wojskowy look wg Burberry

buty: Nessi; kurtka: Orsay; sukienka: Nly; torebka: Orsay; naszyjnik: Mytheresa

 

Balmain

Wojskowy look wg Balmain

buty: Nessi; płaszcz: Venezia; legginsy: Mango; bluzka: Pretty Girl; bransoleta: Topshop; zegarek: River Island

 

Fendi

Wojskowy look wg Fendi

buty: Nessi; kurtka: Tally Weijl; spódnica: Cropp; bluzka Topshop; naszyjnik: H&M

Źródło: Materiały prasowe

Skomentuj Wojskowy look prosto z wybiegu!

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Wojskowy look prosto z wybiegu!

POWIĄZANE TEMATY