Troll dla Niego na lato 2010

Męski Troll w letniej kolekcji stawia na swobodę, wygodę i luz. Jest dużo różnorodnych jeansów, szortów, wygodnych kolorowych bluz, T- shirtów o niebanalnych formach, często ze śmiałymi, szalonymi nadrukami.

CRAZY Troll to propozycja dla młodych chłopaków żyjący w ciągłym ruchu, pełnych energii i optymizmu, odważnych, nie bojących się eksperymentów. Inspiracją linii są lata 80-te. Nic więc dziwnego, że dominują tu żywe, energetyczne kolory: pomarańcz, chemiczna żółć, fiolet, laboratoryjna zieleń. Ostre barwy uzupełnione są beżem, czernią, szarością. Nawiązaniem do mody tamtych lat są też różnorodne fasony ubrań. Formy dopasowane występują obok luźnych.

Troll dla Niego na lato 2010 Troll dla 
Niego na lato 2010

Spodnie typu rurki, szorty z nakładanymi kieszeniami i dużą ilością cięć, bluzy z kapturem, t-shirty z małymi ściągaczami, cięciami i przeszyciami uzupełniają się wzajemnie. Koszule mają nakładane kieszenie, pagony. Podobnie jak w kolekcji damskiej jest sporo jeansu, mocnym akcentem jest ten sprany, zagnieciony, nawiązujący do wciąż obecnego w modzie stylu vitange. Również tkaniny bawełniane mają wykończenia imitujące lekkie zniszczenie. Dzianiny są cienkie, dające poczucie komfortu w użytkowaniu. W deseniach duże kontrastowe nadruki, szalone i geometryczne.

Troll dla Niego na lato 2010 Troll dla Niego na lato 2010

Męska kolekcja Troll na lato 2010 to optymizm wygoda i komfort.

Skomentuj Troll dla Niego na lato 2010

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Troll dla Niego na lato 2010

POWIĄZANE TEMATY