Trend na wiosnę i lato 2010 - buty na płaskim obcasie

Jak to w modzie bywa, obok trendu na bardzo wysokie szpilki istnieje inny, równoległy – na buty płaskie, bez obcasa.

Możemy wybierać spośród balerinek w pop – art’owe wzory, takie jak te marki HEGO’S z wzorem imitującym wydruk z gazet, czy te marki IRREGULAR CHOICE w czarne groszki i z „futrzaną” lamówką.
Inną ciekawą propozycją dostępną na polskim rynku są buty ze sklepu VintageShop.pl o obrazujących nazwach: „Rzymianki” – stylizowane na buty w jakich chodziło się w antycznym Rzymie, „Japonki” – połączenie klasycznych „japonek” z modnym „kominem” okalającym kostkę, czy seksowne „Panterki” w zwierzęcy wzór, a także klasyczne „Baleriny” ze zdobionym, łańcuszkowym zapięciem.

Trend na wiosnę i lato 2010 - buty na płaskim obcasie

Także fanki sportowego stylu znajdą coś dla siebie. Wygodne, sportowe, a zarazem zgrabne butki, to na przykład te w kolorze wiosennej zieleni firmy ECCO, czy z ciekawym zabudowaniem, a raczej jego brakiem w tylnej części buta, marki NIK.

Fornarina z kolei połączyła elegancję z wygodą i w ten sposób powstały białe baleriny z czarnym wykończeniem.

Trend na wiosnę i lato 2010 - buty na płaskim obcasie

Bardzo interesujący i futurystyczny fason balerin przedstawia też marka MELISSA.
Modne są także baletki błyszczące, tak jak te w kolorach różu i fioletu marek HEGO’S i IDEAL, a także klasycznie białe, spokojne balerinki Tommy Hilfiger.

Skomentuj Trend na wiosnę i lato 2010 - buty na płaskim obcasie

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Trend na wiosnę i lato 2010 - buty na płaskim obcasie

POWIĄZANE TEMATY