Wybrane galerie Idolo.pl

 • Pokaz najnowszej kolekcji Ewy Minge w Paryżu
  galeria zdjęć62.81

  Ewa Minge w Paryżu pokazała widowisko inspirowane słynnym filmem Francisca Forda Coppoli "Dracula". Haute Couture nie tylko wyznacza trendy, skupia się głównie na sztuce wyrazu... więcej »

 • Stylowe ciuchy i dodatki marki Stradivarius na wiosnę 2009
  galeria zdjęć23.03

  Marka Stradivarius oferuje najnowsze trendy, kieruje je do młodych, kreatywnych kobiet. Kolekcja Stradivariusa to nie tylko oryginalne wzory, kolory, materiały, ale także... więcej »

 • Kolekcja torebek Zuzi Górskiej
  galeria zdjęć02.74

  Kopertówka zwykle kojarzy nam się z małą wieczorową torebeczką, w której zmieszczą się jedynie najpotrzebniejsze drobiazgi. Tymczasem ten typ torebki doskonale sprawdzi się na... więcej »

 • Milla Jovovich została twarzą Campari
  galeria zdjęć03.00

  Milla Jovovich została twarzą Campari. Przez kolejne dwanaście miesięcy będzie promowała tenże alkohol, jak również spoglądała się na nas ze stron kalendarza marki. więcej »

 • Kolekcja Fly away - Izabela Płużek
  galeria zdjęć03.09

  "Fly away" Izabeli Płużek to jesienno-zimowa (sezon 2009/10) kolekcja damska w odcieniach szarości. Została zaprezentowana podczas Cracow Fashion Awards 2009 i zdobyła tam... więcej »

 • Kolekcja Vagabond - wiosna/lato 2012
  galeria zdjęć02.90

  Bogactwo kalifornijskiego Joshua Tree Park, jego kulturowo-historyczne, lekko surrealistyczne cechy i egzotyczna roślinność zainspirowały projektantów marki. Sezon wiosna-lato... więcej »