Martyna Pańczak28 Sty 2010

Powiew lata...

Kiedy za oknem szaleje zima, a mróz skwierczy siarczysty, zaczynamy marzyć o powrocie upalnych dni i choćby odrobinie słońca.

Niestety najbardziej intensywne i egzotyczne fantazje nie podniosą temperatury powyżej zera i nie przepędzą szalejącej śnieżycy. Dlatego jedynym sposobem odczarowania świata jest zabawa ubiorem i urozmaicanie go typowo słonecznymi dodatkami.

Najbardziej letnim elementem stroju, jednoznacznie kojarzącym się z piaskiem południowych plaż i szumem palm są szorty. I tu akurat zimą mamy ogromne pole do popisu! Od kilku sezonów nosimy je bowiem nieprzerwanie o każdej porze roku. I tym razem niewiele się zmieniło- kryjące rajstopy lub legginsy i botki lub kozaki wkładamy do skąpych szortów by poczuć choć odrobinę powiew lata.

Powiew lata...

Ciekawą propozycję na sezon jesień/zima przedstawił Levi's®. Styliści pokochali niezobowiązujące połączenie jeansu i botek czy oficerek. My pokochaliśmy je za ocieplenie atmosfery i przypomnienie o nadchodzącej wiośnie.

Ocena dla artykułu
2.86(147 głosów)

Skomentuj Powiew lata...

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Powiew lata...

POWIĄZANE TEMATY