Katarzyna Klemczak11 Paź 2012

Najmodniejsze czapki, kapelusze, opaski na jesień/zimę 2012/13

Niezbędnym dodatkiem na chłodne dni będą różnego rodzaju nakrycia głowy. Dopełnią nasze jesienno – zimowe stylizacje, nadadzą im charakteru i przede wszystkim nie pozwolą, aby dopadło nas przeziębienie.

Najmodniejsze czapki, kapelusze, opaski na jesień/zimę 2012/13

Fot. Asos

Nasze ukochane babcie mówią, że najwięcej ciepła ucieka głową. Posłuchajmy więc starszych, bardziej doświadczonych i wybierzmy modne nakrycie głowy. Dawniej wszystkie czapki wyglądy prawie identycznie, różniły się wyłącznie kolorem. Teraz mamy bogaty wybór. Od tradycyjnych czapek z pomponem, beretów, kapeluszy, opasek, nauszników, aż po futrzaki. Bez względu na to jaki model wybierzemy, ozdobimy nasze głowy i unikniemy przemarznięcia.

 

Wełniane czapy

Wełniane czapy polecamy zmarzluchom. Ciepłe i dziewczęce czapki nadal są w modzie. Jeśli więc przyzwyczaiłyście się do tego modelu, noście je również w tym sezonie.

Wełniane czapki na jesień/zimę 2012/13

 

Berety

Dawniej berety nosiły nasze babcie. Współcześnie dzięki oryginalnym wzorom wybiera to płaskie i okrągłe nakrycie głowy coraz więcej kobiet. My beretom mówimy duże TAK.

Berety na jesień/zimę 2012/13

 

Futrzaki

Futrzane czapki prezentują modelki na światowych wybiegach, więc bez żadnych obaw nośmy je również. Oprócz tego, że świetnie wyglądają na naszych głowach, są ciepłe (a to jest najważniejsze podczas chłodnych dni!).

Futrzane czapki na jesień/zimę 2012/13

 

Kapelusze

Kapelusze to propozycja dla kobiet ceniących elegancję. W tym sezonie wybierz te z dużym rondlem lub/i w męskim wydaniu. Wybór modelu oraz koloru - pozostawiamy wam.

Kapelusze na jesień/zimę 2012/13

 

Opaski

Jeśli nie chcesz popsuć sobie fryzury lub jesteś wrogo nastawiona do czapek, zdecyduj się na opaskę. To propozycja dla kobiet, którym nie straszna najbardziej sroga zima.

Opaski na jesień/zimę 2012/13

 

Nauszniki

A co myślicie na temat nauszników? Są modne i idealne podczas pierwszego starcia z zimnym powietrzem.

Nauszniki na jesień/zimę 2012/13

Skomentuj Najmodniejsze czapki, kapelusze, opaski na...

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


idolek :-)
Poniedziałek, 13 Lis 2017, 13:46
Re: Najmodniejsze czapki, kapelusze, opaski na jesień/zimę 2012/13
Polecam czapki w sklepie www.super-czapki.pl
świetna jakość wykonania!

idolek :-)
Poniedziałek, 19 Paź 2015, 08:52
Re: Najmodniejsze czapki, kapelusze, opaski na jesień/zimę 2012/13
Genialne czapki są na stronie www.mamtwory.pl

POWIĄZANE TEMATY