mp20 Lis 2012

Modne stylizacje do pracy

W biurze najlepiej sprawdzają się klasyczne fasony oraz stonowana kolorystyka. Niemniej jednak jeśli praca nam na to pozwala, warto wprowadzić do stylizacji kilka modnych akcentów. Niech będzie to np. delikatna bransoletka z zawieszkami czy subtelne kolczyki. Akcesoria takie jak buty i torebka również powinny podkreślić charakter naszej stylizacji. Warto postawić na stabilne czółenka oraz torebkę, w której pomieścimy ważne dokumenty. Starajmy się, aby nasze stylizacje nabrały nowego, modnego tchnienia zgodnego z aktualnymi trendami. Biurowy strój nie musi się ograniczać do szarego bądź czarnego garnituru. Spódnica z baskinką lub dopasowana sukienka ze skórzanym akcentem może sprawić, iż w takiej stylizacji poczujemy się nie tylko elegancko ale i również modnie. Zerknijcie na nasze propozycje.

Modnie

Modna stylizacja do pracy

Elegancko

Elegancka stylizacja do pracy

Z pomysłem

Z pomysłem do pracy

Stylowo

Stylowo do pracy

Wygodnie

Wygodnie do pracy

Źródło: Materiały prasowe

Skomentuj Modne stylizacje do pracy

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


Myszka_93
Środa, 21 Lis 2012, 11:48
Re: Modne stylizacje do pracy
nie wiem, ile musiałabym zarabiać, żeby się tak ubierać do pracy... Można znaleźć ciekawe ciuchy, wcale nie tandetne, w polskich sklepach, u polskich producentów, np. w avlo.pl

POWIĄZANE TEMATY