Autor Idolo.pl21 Wrz 2008

Melodyjna jesień Baty w kolekcji jesiennej

Bata przedstawia nową jesienną kolekcję modnego obuwia i dodatków zainspirowaną wyraźnymi gatunkami muzycznymi. Nie pozwól, by odchodzące lato zepsuło Ci humor! Wyjdź na spotkanie jesieni w nowych butach, do których oferujemy ciekawe dodatki!

PUNK
Nazwa kolekcji damskiej Punk nie pozostawia wątpliwości. Tym razem inspiracją dla Baty stał się alternatywny gatunek muzyczny, który znalazł odbicie głównie w formie wyraźnych detali na obuwiu i torebkach. Buty na tegoroczne babie lato zdobią punkowe ćwieki i nity. Do wszystkiego warto dobrać identycznie ozdobione torebki. Dominującym kolorem całej kolekcji jest czerń, która podkreśla damską sylwetkę, dzięki butom na wysokich obcasach. Znakiem linii Punk jest motyw zamka i kluczyka w postaci nadruku na wyściółkach obuwia.

Jesienna kolekcja Punk obuwia Bata Jesienna kolekcja Punk obuwia Bata Jesienna kolekcja Punk obuwia Bata

POP
Zupełnym przeciwieństwem ostrej i wyrazistej kolekcji Punk jest wielobarwna linia Pop. Dla pań, którym spodobały się kolorowe lakierki z wiosennej kolekcji, przygotowaliśmy kontynuację tego trendu w postaci żółtych, niebieskich, zielonych lub fi oletowych butów o różnych fasonach, a także z odmiennych materiałów. W kolekcji nie zabraknie propozycji dla radykalnych zwolenniczek czółenek czy miłośniczek wygodnych kozaczków. Typowym detalem są wyściółki z graficznym motywem pędzla.

Bata - kolekcja POP Bata - kolekcja POPBata - kolekcja POP

RUSTIC
Kobiecy i elegancki styl wnosi wrześniowa kolekcja Rustic. Pod koniec lata warto zainteresować się ofertą pełną różnorodnych fasonów i faktur. Elementem przyciągającym uwagę jest nietradycyjne zestawienie materiałów błyszczących i matowych. Wśród kolorów przeważają kontrastowe połączenia przytłumionych odcieni szarości, brązu i beżu. Wyściółki tej kolekcji ozdabia nadruk w postaci spirali.

Kolekcja damskiego obuwia Bata - Rustic Kolekcja damskiego obuwia Bata - Rustic Kolekcja damskiego obuwia Bata - Rustic

NOSTALGIA
Pożegnaj się z odchodzącym latem w wielkim stylu. Jesienna kolekcja Baty znakomicie się do tego nadaje. Eleganckie i jednocześnie oryginalne czółenka lub buciki do kostek zainspirowane modą brytyjską, z pewnością nie pozwolą poddać się jesiennemu splinowi. Kolekcja charakteryzuje się melancholijną kolorystyką przytłumionych odcieni. Przeważają brązowe tony, w połączeniu z szarością lub czernią. Wyściółki tej kolekcji ozdabia typowy brytyjski autobus.

Bata - kolekcja jesienna nostalgia Bata - kolekcja jesienna nostalgia Bata - kolekcja jesienna nostalgia

Ocena dla artykułu
3.43(1671 głosów)

Skomentuj Melodyjna jesień Baty w kolekcji jesiennej

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


Download oem software
Środa, 28 Wrz 2011, 08:45
Re: Melodyjna jesień Baty w kolekcji jesiennej
ZvG2Pk I almost accidentally visited to this site, but stayed here for a long time. Stayed because everything was very interesting. Surely will share with all my friends!...

idolek :-)
Poniedziałek, 22 Wrz 2008, 13:00
Re: Melodyjna jesień Baty w kolekcji jesiennej
No nie wiem kto się odważy wyskoczyć na ulicę w takich wściekle niebieskich kozakach

POWIĄZANE TEMATY