mk14 Cze 2013

Luźne upięcie w stylu Scarlett Johansson - instruktaż w 3 krokach!

Jak ona to robi, że zawsze wygląda kobieco i seksownie? Przede wszystkim stawia na naturalność i podkreślanie naturalnych walorów swojej urody. O kim mowa? O pięknej aktorce o polskich korzeniach - Scarlett Johansson. Zobaczcie,  jak samodzielnie wykonać luźne upięcie w stylu gwiazdy.

Scarlett Johansson lubi swobodne, romantyczne fryzury, które nie odwracają uwagi od nieskazitelnej twarzy aktorki. Na jednej z uroczystości pojawiła się w luźnym, dziewczęcym upięciu, które wyjątkowo przypadło nam do gustu. Dlaczego? Ponieważ jest uniwersalne i równie dobrze sprawdzi się na co dzień, jak i na wieczorne wyjście, a nawet ślub!

upięcie Scarlett Johansson

Fot. PR Photos

Zobaczcie krok po kroku, jak je wykonać:

1. Umyj włosy i pozwól im sobodnie wyschnąć lub podsusz je suszarką, uprzednio wgniatając w nie piankę do włosów, podkreślającą skręt.

2. Włosy z dołu zbierz w luźnego banana, delikatnie podpinając je spinami. Wymij pojedyncze pasma z góry, z boków i z tyłu głowy.

3. Każde kolejne pasmo delikatnie skręcaj i upinaj, tworząc kształ fryzury. Całość spryskaj lakierem utrwalającycm fryzurę. Gotowe!

 

Skomentuj Luźne upięcie w stylu Scarlett Johansson -...

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Luźne upięcie w stylu Scarlett Johansson -...

POWIĄZANE TEMATY