Lato w dobrym stylu - kolekcja Digel

Nawet w największe upały warto zadbać o elegancki wygląd. Na letni sezon Digel proponuje mężczyznom lekkie, przewiewne dzianiny, które świetnie komponują się z lnianymi z bawełnianymi marynarkami tworząc swobodny i jednocześnie elegancki total look.

W kolekcji letniej marki Digel panowie mogą znaleźć szeroką ofertę dzianin: przede wszystkim koszulek polo, które doskonale wyglądają zarówno w zestawie z lekkimi garniturami, jak i bawełnianymi lub dżinsowymi spodniami i marynarkami.

Lato w dobrym stylu - kolekcja Digel

Na chłodniejsze wieczory lub wypady za miasto w gorszą pogodę firma proponuje golfy, do których możemy na przykład dobrać funkcjonalne kurtki na zamek błyskawiczny.

Lato w dobrym stylu - kolekcja Digel

W koszulkach polo dominuje 100 proc. bawełniana piké, kolorystycznie odznaczające się kołnierzyki i dopracowane detale, jak również desenie z szerokimi poziomymi prążkami.
W kolekcji dla panów młodych duchem Move warto zwrócić uwagę na polo o fasonie slim line w wąskie poziome prążki, jak również koszulki bez kołnierzyka z bawełny z lycrą.

Lato w dobrym stylu - kolekcja Digel

W całej kolekcji Digel świeże letnie kolory przeplatają się z chłodnymi pastelowymi odcieniami, a lekkie stonowane paski promieniują klasą.

Skomentuj Lato w dobrym stylu - kolekcja Digel

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Lato w dobrym stylu - kolekcja Digel

POWIĄZANE TEMATY