Bielizna Kinga 7 Lis 2010

Kolekcja Sophie Verney - Być jak Marilyn…

Pojawiła się nowa kolekcja Sophie Verney – linii bielizny Kinga. Inspiracją do jej stworzenia była Marilyn Monroe i szyk lat 50. ubiegłego wieku.

Kolekcja „Be like Marylin…” inspirowana jest gwiazdą kina, jej szykiem oraz kobiecością. „Wybraliśmy Marilyn Monroe nie bez przyczyny. Jest ona dla wielu kobiet wzorem kobiecości, krągłych kształtów i seksapilu w klasycznej formie. Takie są właśnie kobiety noszące bieliznę Sophie Verney – piękne, nonszalanckie i seksowne. Jak Marilyn” – mówi pani Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga Lingerie de Femme.

Be like Marylin… - kolekcja bielizny Sophie Verney Be like Marylin… - kolekcja bielizny Sophie Verney

Kolekcję „Be like Marilyn…” tworzy 8 kompletów, występujących pod kuszącymi nazwami, jak Elegant, Smiling, Blond, Romantic, Feminine, Unique, Pretty, Sexy. Dominują stonowane kolory, których ascetyzm przełamany jest bogatymi zdobieniami i wzorzystymi fakturami. Linia na pewno znajdzie zwolenniczki wśród kobiet, które lubią rzeczy seksowne, uwodzicielskie, a jednocześnie subtelne i z klasą. Jesienna kolekcja skierowana jest do kobiet z większym biustem, wszystkie modele dostępne są w rozmiarach do G i H i obwodach od 65.

Be like Marylin… - kolekcja bielizny Sophie Verney Be like Marylin… - kolekcja bielizny Sophie Verney

Sophie Verney jest także dopasowana do wyjątkowych potrzeb większych biustów – jest to pierwsza bielizna w Polsce, która ma podwójny tiul na bokach, dzięki czemu obwód nie jest rozciągliwy, a także wzmocnienia w postaci gumki oraz siateczki umieszczonych pod koronką na górnej części miseczki tak, aby ta zachowała idealny krój. W zależności od rozmiaru biustonosza, stosowane są różne szerokości haftki i ramiączka – od 16 mm do 20 mm. Grubsze ramiączka lepiej utrzymują większy biust, poprawiają komfort noszenia, nie wpijając się w ciało. Dzięki temu bielizna ta spełnia wszystkie wymagania kobiet z większym biustem.

Skomentuj Kolekcja Sophie Verney - Być jak Marilyn…

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Kolekcja Sophie Verney - Być jak Marilyn…

POWIĄZANE TEMATY