Oszczędzasz wodę, segregujesz odpadki, a miasto przemierzasz na rowerze? Brawo! Tej wiosny swoje proekologiczne podejście do życia wyraź również w modzie. Oprócz eko-warsztatów i angażowania się w ochronę środowiska ucz siebie i swoje otoczenie ekologii ubiorem, bo moda na „zielone” dotarła także do świata ubrań i dodatków.

Go GREEN!

Sezon wiosna/lato 2012 to nie tylko pastele i kolory fluo. To przede wszystkim zwrócenie uwagi wszystkich zakochanych w modzie na istotę ochrony środowiska naturalnego. Kiedy wszystko za oknem się zieleni, także Ty idź tym tropem, pokazując jednocześnie, że ekologia nie jest Ci obca.

Zielone stylizacje

Hasło „GO GREEN” to już nie tylko zdrowa żywność i wspieranie różnego rodzaju organizacji, to przede wszystkim wiosenne odcienie trawy, sałaty czy świeżych ziół na T-shirtach, sukienkach, wszelkich dodatkach i biżuterii. Zieleń zestawiona z kolorami ziemi i naturalnymi, niebarwionymi tkaninami, pokaże nie tylko, że masz wyczucie stylu, ale przede wszystkim, że zrównoważony rozwój i ekologia to dla Ciebie nie tylko puste słowa.

Zielone stylizacje

  Stylizacje w zieleni

Coraz więcej marek stawia na świadomość ekologiczną, mobilizując swoich klientów do aktywnej postawy wobec degradacji środowiska naturalnego. Dając dobry przykład zachęcają do oszczędzania zasobów naturalnych i recyklingu zużytej czy też nienoszonej już odzieży.

Skomentuj Go GREEN!

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


idolek :-)
Piątek, 27 Lip 2012, 08:10
Re: Go GREEN!
Krzysiek_S pisze:No nie Żeby w lecie zobaczyć średnio wksiyoe gf3rki z odległości 160 km, z też nie za wksiyoego w końcu Jałowca Czy to było zaplanowane, czy wykorzystałeś daną przez los okazję?BTW, w polskojęzycznej literaturze gf3rskiej Biskupia Kopa i Pricny Vrch zaliczają się do Gf3r Opawskich, podobnie jak grzbiet z Solną horą (to chyba za nim chowa się Słońce).

POWIĄZANE TEMATY