Ecco na wiosnę i lato 2010

Projektanci ECCO lubią czerpać inspiracje z natury oraz z trendów minionych dekad. Barwy, materiały i design najnowszej kolekcji ECCO na sezon Wiosna/Lato 2010 nie tylko odwołują się do stylu vintage i neoromantycznego stylu lat 80., ale także do nawiązującego do prostej formy i klasyki stylu „new age”. 4 główne trendy kolekcji ECCO: królestwo magii, barwna przestrzeń, styl rustykalny, bogactwo wyobraźni przedstawiają fascynacje przestrzenią i różnorodnymi kształtami.

Kolekcja ECCO otwiera przestrzeń wyobraźni i pozwala na tworzenie wymarzonego, indywidualnego stylu.

Królestwo magii
Trend królestwa magii jest przesycony aurą tajemniczości i oryginalnej dekadencji. Połączenie duchowych elementów z orientalnymi wpływami tworzy wyrafinowane i luksusowe wzornictwo.

Ecco na wiosnę i lato 2010

Metalizowaną i tłoczoną skórę zestawia się tu z miękkim atłasem, aby stworzyć całość, której aż chce się dotykać. Dymione szkło organiczne i połyskujące w świetle złoto są jak nowo odkryte skarby. Często spotykanymi elementami projektów „Królestwa magii” są również wstążki i koronki. Nieodłącznym atrybutem tego zmysłowego, buduarowego stylu są dodatki w stylu vintage.

Ecco na wiosnę i lato 2010

Barwna przestrzeń
Istotą trendu barwna przestrzeń jest wolność i romantyczna postawa.

Ecco na wiosnę i lato 2010

Przede wszystkim pozwala on na ucieczkę od restrykcyjnych konwencji klasycznej mody na rzecz zrelaksowanego miejskiego stylu, inspirowanego nonszalancją i wygodą. Ręcznie wykonane detale, marszczona faktura postarzanej skóry, warkocze i węzły – wszystko to w oczywisty sposób nawiązuje do miejsc, których styl podąża za naturą. Paleta kolorystyczna odwołuje się do kolorów ziemi i wielu odcieni jasnego drewna.

Ecco na wiosnę i lato 2010

Styl rustykalny
Styl rustykalny odwołujący się do wyidealizowanej wizji wiejskiego życia, czerpie inspirację z westernu i krajobrazu prerii. Jest to trend charakteryzujący się naturalnością w stylu „new age”, który odzwierciedla tęsknotę za prostotą i klasyką.

Ecco na wiosnę i lato 2010

Często można tu spotkać przyszywane słomiane podeszwy i owalne kształty. Naturalnie garbowana, lśniąca skóra i odcienie wyblakłego drewna są wprost idealne do połączeń z jeansami, lekką bawełną i elementami patchworku – tak charakterystycznymi dla tradycyjnych wyobrażeń o Dzikim Zachodzie.

Ecco na wiosnę i lato 2010

Bogactwo wyobraźni
Ultrakreatywny styl bogactwa wyobraźni odwołuje się do radosnego założenia, że wszystko jest możliwe. Inspirowane „oldschoolowym” szykiem lat 50 i neoromantyczną atmosferą lat 80.

Ecco na wiosnę i lato 2010

bogactwo wyobraźni przywołuje jednocześnie obrazy kobiecej łagodności (uosabianej niegdyś przez Marilyn Monroe) i jakże skrajnie odmiennej „Material Girl” (kanciaste poduszki na ramionach i nowatorska koncepcja geometrii w modzie). „Witaminowe” kolory oraz kipiące energią lata kształty i detale nadają temu stylowi nieodpartą siłę przyciągania spojrzeń. Lśniąca skóra, sportowe dziurkowania, imponujące obcasy i krzyżujące się wiązania – wszystko to razem składa się na pogodną i tętniącą życiem atmosferę.

Ecco na wiosnę i lato 2010

źródło: Materiały prasowe ECCO,
ecco.com.pl

Skomentuj Ecco na wiosnę i lato 2010

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


idolek :-)
Czwartek, 4 Paź 2012, 23:54
Re: Ecco na wiosnę i lato 2010
Thanks for the tips you reveal thougrh this web site. In addition, lots of young women who become pregnant tend not to even try and get health care insurance because they dread they might not qualify. Although many states now require that insurers give coverage irrespective of the pre-existing conditions. Costs on these kind of guaranteed plans are usually bigger, but when considering the high cost of medical care bills it may be your safer approach to take to protect one's financial future.

idolek :-)
Poniedziałek, 30 Maj 2011, 09:16
Re: Ecco na wiosnę i lato 2010
That's 2 celver by half and 2x2 clever 4 me. Thanks!

POWIĄZANE TEMATY