Ecco - czas na baleriny!

Ecco Genova - delikatność kwiatowych płatków
ECCO Genova to „dekadencka” wersja klasycznych balerin. Delikatne i kobiece, okrywają palce bukietem kwiatowych płatków otoczonych efektownym marszczeniem. Doskonale pasują nie tylko do zwiewnych letnich sukienek, ale także do luźnych spodni i dopasowanych jeansów. Metaliczny połysk – nawiązujący do słonecznych promieni – sprawia, że balerinki ECCO Genova stają się nieodłączną częścią wiosenno-letniej garderoby. Natomiast ECCO Genova w wersji a la mokasyn sprawiają, że nasz ubiór staje się nie tylko mniej zobowiązujący, ale także wpisuje się w miejski styl i przestrzeń.

Ecco - czas na baleriny!

Ecco - czas na baleriny!


Ecco Goya - dziewczęcy urok
ECCO Goya to najbardziej dziewczęce baleriny tego sezonu i niezbędny atrybut letniej garderoby. Podatne na dziewczęce kaprysy, są dostępne w kilku apetycznych kolorach, mają urocze kokardki z metalicznymi detalami i zabawne marszczenia wokół palców. Urokliwe, subtelnie podkreślają linię stopy. Idealne do każdego rodzaju stroju i pasujące do każdego kobiecego nastroju.

Ecco - czas na baleriny!

Ecco - czas na baleriny!

Ecco Coto - zawsze trendowa klasyka
Baletki stały się już klasyką – żadna z nas nie wyobraża sobie swojej szafy bez balerinek. Balerinki ECCO Coto stworzone z supermiękkiej skóry, zachwycają detalami - kokardkami i apreturą.
Delikatny design i przyciągający uwagę kształt sprawiają, że balerinki ECCO Coto są wprost idealne dla kobiet, które lubią łączyć klasyczną stylistykę z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Ecco - czas na baleriny!

Ecco Lite – eklektyzm w designie
Designerzy ECCO Lite projektując balerinki ECCO Lite czerpali inspirację z nurtów romantycznego i impresjonistycznego. Lekkość formy, delikatność linii i przeszyć sprawiają, że balerinki ECCO Lite są niezwykle kobiece. Połączenie romantycznego looku z wyjątkowymi zestawieniami barw, wywołuje ogromne wrażenie. Kolor potraktowany impresjonistycznie - jako rodzaj światła, nadaje ECCO Lite świeżości i wyzwala pozytywną energię.
ECCO Lite zachwycają odcieniami: fioletu, czerwieni, żółci, jasnego brązu, czerni, oranżu i morską zielenią, przedstawionymi w wielu kombinacjach.
ECCO Lite w tym sezonie stają się nieodzownym elementem kobiecego stroju.

Ecco - czas na baleriny!

źródło: Ecco

Skomentuj Ecco - czas na baleriny!

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Ecco - czas na baleriny!

POWIĄZANE TEMATY