Magda Balul 1 Sie 2011

Daisy Lowe – styl gwiazdy dla Bape

Kolejna młodzieżowa kolekcja zainspirowana muzą mody ulicznej – Daisy Lowe. Świeża, zadziorna i nade wszystko oryginalna kolekcja z myślą o młodych i zbuntowanych: 

Kolekcja stworzona na nowy sezon jesienny Bape owocuje w nostalgię za latem i uparcie zestawia je z jesienną kolorystyką. Nie brakuje brązów i błękitów oraz ożywczej czerwieni kontrastującej z szarością.

 

 

Interesujące zestawianie sportowych kurtek klubowych z grzecznymi spódniczkami oraz mini spodenki do kraciastych marynarek są popularnymi zestawieniami Brytyjskiej mody ulicznej. Na uwagę zasługują również bogate we wzory kombinezony.

 

 

Co ciekawe zrezygnowano z biżuterii a postawiono na niezwykle modną bandamę. Chusta zamiast bransolety, kwiatka czy opaski jest hitem i na długo nim pozostanie. Zwróćmy również uwagę na fryzury i makijaż. Niedbałe uczesania kontrastują z kobiecym makijażem a idealnie wymodelowane włosy ze słodkością lolity. A wam jak podoba się ta kolekcja?

Skomentuj Daisy Lowe – styl gwiazdy dla Bape

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


idolek :-)natasza
Sobota, 6 Sie 2011, 09:32
Re: Daisy Lowe – styl gwiazdy dla Bape
zrobie sobie sama takie ciuchy ;-0

idolek :-)aga
Piątek, 5 Sie 2011, 16:42
Re: Daisy Lowe – styl gwiazdy dla Bape
śliczne ciuchy ;-|

POWIĄZANE TEMATY