Agata Chabierska21 Mar 2012

Być jak Miss

Ciekawą sesję przygotował dla szwedzkiej sieci domów handlowych NK przygotował fotograf Marcus Ohlsson. Modelka Madelene de la Motte przeistacza się w królowe piękności z różnych krajów.

Być jak Miss Być jak Miss

W rodzimej szwedzkiej wersji Madelene jest prosta i minimalistyczna – w białej sukni i zwykłym czarnym bobie. Jako miss Wielkiej Brytanii występuje w flagowym już beżowym trenczu z naręczem kraciastych torebek Burberry. Minimalistyczny makijaż i praktyczna fryzurka dopełniają angielskiej elegancji.

Być jak Miss Być jak Miss

Naturalnie o wiele ciekawiej z punktu widzenia mody i wizażu prezentują się południowe „misski”. Francuska jest urocza i kokieteryjna w mini-sukieneczce i balerinkach, ze stylową niebieską torebką; podczas gdy włoska miss szokuje nadmiarem akcesoriów. Wreszcie, piękność z USA to przysłowiowy tygiel inspiracji – elegancki żakiet z seksownym body, kiczowaty diadem i młodzieżowa torebka…

Być jak Miss

Która z tych postaci podoba się Wam najbardziej?

Ocena dla artykułu
3.02(47 głosów)

Skomentuj Być jak Miss

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Być jak Miss

POWIĄZANE TEMATY