BGN za połowę ceny!

Zawsze informujemy Was o interesujących promocjach i znacznych obniżkach cen kolekcji marek. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia ekskluzywna marka BGN od 12 grudnia 2009 w swoich butikach na terenie Polski przecenia o połowę kolekcję jesień-zima 2009/10.


Gratka jest tym większa, że ceny tej paryskiej marki są dość luksusowe, jak na przeciętną kieszeń nastolatki, studentki czy zabieganej mamy dwójki dzieci, ale czasami warto sobie podarować odrobinę luksusu. Jeszcze przed świętami warto pomyśleć o odpowiedniej kreacji przy wigilijnym stole lub na sylwestrową imprezę. A połowa ceny to jest coś! Kolekcja  jesienno-zimowa BGN łączy w sobie elementy stylu retro i futurystycznego jutra. To miks haftu Mediolanu z atmosferą science-fiction i szaleństwem nowych trendów w sztuce azjatyckiej. Całość w wydaniu eko - naturalnie, surowo, jednak nadal zmysłowo. Ubrania są modne i nowoczesne, a tkaniny i wykończenia dobrej jakości.

BGN za połowę ceny!

Obniżka obejmuje również akcesroia oraz stroje wieczorowe. Kreacje są idealne na sylwestrowe szeleństwa i sprawią, że za 50% ceny będzie można stać się stuprocentową kobietą BGN podobną do Małgosi Beli - znanej modelki  i twarzy marki oraz kolekcji jesień-zima 2009/2010.

Sezonowa wyprzedaż obejmie wszystkie butiki na terenie Polski:


* Gdynia, C.H. KLIF, Al. Zwycięstwa 256;
* Katowice, ul. Staromiejska 2;
* Kraków, ul. Floriańska 31;
* Poznań, Stary Browar, ul. Półwiejska 32;
* Wrocław, CH Renoma, ul. Świdnicka 40, lok. 10;
* Wrocław, ul. Oławska 3.

Źródło: Materiały prasowe BGN

Skomentuj BGN za połowę ceny!

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


idolek :-)
Niedziela, 29 Maj 2011, 15:01
Re: BGN za połowę ceny!
Got it! Thanks a lot again for hepling me out!

idolek :-)
Wtorek, 15 Lut 2011, 23:52
Re: BGN za połowę ceny!
SZKODA ŻE KILKU SKLEPÓW JUŻ NIE MA NA MAPIE PRAWDZIWEJ ZAKUPOHOLICZKI ;-) NIE POLECAM KRAKOWA ZE WZGLĘDU NA PANIĄ MENAGER ,MOŻE WŁAŚCICIEL SIECI WYCIĄGNIE W KOŃCU KONSEKWENCJE I ZATRUDNI KOGOŚ KTO MA CHOCIAŻ ELEMENTARNĄ WIEDZĘ NA TEMAT MODY I NIE JEST PRZY TYM NACHALNY???NATOMIAST KLIMAT WE WROCŁAWSKIEJ RENOMIE JEST BARDZO FAJNY

POWIĄZANE TEMATY