Anna Dello Russo zaprojektuje wyjątkową kolekcję akcesoriów dla H&M

H&M z dumą ogłasza specjalną współpracę z ikoną mody, Anną Dello Russo. Idolka blogerów, której niezwykłe kreacje są zawsze dokumentowane przez fotografów mody i natychmiast szeroko komentowane w Internecie, zaprojektowała specjalną linię akcesoriów dla H&M. Pełna przepychu, ozdobna i radosna kolekcja jest dowodem zamiłowania Dello Russo do ornamentyki. Kolekcja będzie dostęna od 4 października, w szczycie światowych Fashion Weeks, w około 140 sklepach na całym świecie oraz online. W kolekcji znalazła się biżuteria, okulary słoneczne, buty, torebki i torba podróżna.

– Jestem niesamowicie podekscytowana tą współpracą: po raz pierwszy w specjalny projekt z H&M zaangażowany jest przedstawiciel mediów. To znak istotnej ewolucji w modzie i czuję jednocześnie wielką radość i zaszczyt, że zostałam wybrana, by w nim uczestniczyć. Chciałam stworzyć kolekcję akcesoriów, których nie sposób znaleźć gdzie indziej. Jako stylistka wiem, że dodatki są niezbędne: nadają niepowtarzalny styl nawet prostym strojom. Tymi elementami można się świetnie bawić, przekształcając zwykły dzień w fantastyczne modowe wydarzenie – mówi Anna Dello Russo.

Anna Dello Russo zaprojektuje wyjątkową kolekcję akcesoriów dla H&M

– Bardzo się cieszyliśmy na współpracę z Anną Dello Russo, to coś zupełnie innego od dotychczasowych projektów. Anna ma świetne oko, jeśli chodzi o modę i bardzo wyrobiony smak, a ponadto jest autentyczną ikoną stylu. Przygotowała ekstrawagancką linię akcesoriów, które wprawią w zachwyt klientów H&M i wszystkie osoby zakochane w modzie. Kolekcja jest pełna przepychu i fantazji – mówi Margareta van den Bosch, Creative Advisor H&M.

Anna Dello Russo zaprojektuje wyjątkową kolekcję akcesoriów dla H&M

Słynne jest już określenie Anny Dello Russo jako „fashion maniac” przez fotografa Helmuta Newtona. Jest ona na pewno jedną ze współczesnych sił napędowych świata mody i ma niezrównane oko, jeśli chodzi o trendy. Ukształtowała dzisiejszy sposób postrzegania mody poprzez swoją działalność w Vogue Italia, gdzie przez ponad 12 lat pracowała jako Fashion Editor współpracując z fotografami, takimi jak Helmut Newton, Michel Comte, Walter Chin, a następnie w L’Uomo Vogue, gdzie piastowała stanowisko redaktor naczelnej. Aktualnie Dello Russo pełni funkcję Fashion Director at Large oraz Creative Consultant w Vogue Nippon i jest pupilką modowych blogerów, których uwielbia rozpieszczać swoimi ekstrawaganckimi strojami i ciągłymi zmianami garderoby podczas światowych tygodni mody.

Skomentuj Anna Dello Russo zaprojektuje wyjątkową kolekcję...

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Anna Dello Russo zaprojektuje wyjątkową kolekcję...

POWIĄZANE TEMATY