• Monika Jagaciak pozuje dla Hugo Boss Orange
  artykuł 0 3.09

  Kolejna polska modelka podbija świat mody! Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Monice Jagaciak, najwyższy czas uzupełnić wiedzę! Ta piękna Polka właśnie wystąpiła w wiosennej kampanii linii Hugo... więcej »

 • Jeremy Scott po raz pierwszy w Polsce
  artykuł 0 2.76

  Jeremy Scott, światowej sławy projektant mody, którego Karl Lagerfeld uznał za jedynego godnego siebie następcę, znany jest ze swoich ekscentrycznych i wizjonerskich projektów. Ten... więcej »

 • Moda streetowa tropi trendy w nadchodzącym sezonie
  artykuł 19 2.30

  Butik Chickita shop utrzymany jest w klimacie berlińskich, alternatywnych sklepów z selektywną odzieżą na pograniczu sportu i street stylu od młodych polskich projektantów i niszowych marek... więcej »

 • Nieoszlifowane kamienie w kolekcjach divy
  artykuł 0 3.41

  W modzie jest wszystko, co naturalne, nie skażone ludzką ręką. Im bliżej Matki Ziemi tym lepiej. Australijska biżuteria diva proponuje w swoich kolekcjach biżuterię, w której znaleźć można... więcej »

 • Młodzieżowa biżuteria na nowy rok szkolny
  artykuł 0 1.66

  Czasem wystarczy jeden, wyrazisty dodatek by dodać swojemu wyglądowi modnego charakteru. Takim przykładem może być pierścionek w rozmiarze XXL, który jest modowym hitem sezonu. Podkreśli... więcej »

 • Cartoon Network w House
  artykuł 0 3.64

  Dobra wiadomość dla tych, którzy tęsknią za godzinami spędzanymi przed telewizorem przełączonym na Cartoon Network. więcej »