marynarki w Idolo.pl  (110)

Artykuły marynarki (10)

 • Marynarki na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 0 3.19

  Uwielbiane przez większość z nas marynarki zawsze pozostają w modzie. Jeśli znudziły wam się zeszłoroczne łupy, a jednocześnie chcecie odświeżyć swoją garderobę, zobaczcie najnowsze propozycje... więcej »

 • Przegląd męskich marynarek na lato 2012
  artykuł 0 2.80

  Prezentujemy Wam przegląd najnowszych marynarek na lato 2012. Każdy z Panów znajdzie coś dla siebie. Zarówno projektanci(reykjavik district) jak i sieciówki polecają w tym sezonie przeróżne... więcej »

 • Marynarki na wiosennie
  artykuł 0 2.58

  Wraz z wiosną dobrze odświeżyć swoją garderobę. Panowie, którzy na co dzień preferują marynarki, powinni postawić na jaśniejszą kolorystykę. Szarości, jasne błękity, biele,... więcej »

 • Mango - przegląd kolekcji na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 2.02

  Szukasz czegoś zjawiskowego? W kolekcji sklepów Mango zaskakująca kolekcja. Wielość propozycji, różnorodność stylów, a to wszystko bardzo gustowne, zgodne z najnowszymi trendami mody, a... więcej »

 • New Yorker - przegląd kolekcji na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 2.75

  Na sezon wiosna/lato 2012 prawdziwe rewolucje modowe. Dzięki najnowszym trendom bez obaw możemy wyzwolić się z szarych kokonów i włożyć na siebie coś weselszego. Ostatnio zrobiliśmy przegląd... więcej »

 • Płaszcze, kurtki i marynarki na wiosnę 2012 - przegląd
  artykuł 1 3.54

  Wśród wielu sklepów, a w nich, w jeszcze większej kolekcji kurtek i płaszczy można się pogubić. Co wybrać na ten sezon aby wyglądać modnie i do tego ładnie? Jeśli masz taki dylemat to trafiłaś... więcej »

 • Moda z ulicy - androgeniczne stylizacje
  artykuł 12 2.00

  Androgeniczność nadal jest na czasie. Męski styl zawojował kobiecą modę! Nie tylko tej z kategorii "high", ale również tej ulicznej. Jak nosić się kobieco, lecz z zawadiacką nutką męskości?... więcej »

 • Propozycje marynarek na jesień i zimę 2010/11
  artykuł 6 3.23

  Ten elegancki atrybut stroju dziennego już od dawna nabiera zupełnie nowego znaczenia. Marynarkę nosimy do wszystkiego. Świetnie sprawdza się jako element stroju formalnego, jak i w zestawie z... więcej »

 • Perfekcyjny look z Every Nature
  artykuł 0 2.14

  Najnowsza kolekcja marki Every Nature inspirowana stylem lat 30. i 50. to propozycja mody retro – szykownej, dostojnej, perfekcyjnej. Charakterystyczna dla trendu vintage fuzja... więcej »

 • Najnowsza kolekcja Zary dla Niej - wiosna/lato 2010
  artykuł 1 3.05

  Wreszcie pojawiła się najnowsza kolekcja tej lubianej przez wszystkich marki. Co Zara przygotowała nam na nadchodzący sezon? Zobaczcie i oceńcie sami. Skórzane kurtki w połączeniu z bardzo... więcej »