• Piękna Małgorzata Socha - styl gwiazd w ciąży!
  artykuł 1 2.65

  Piękna aktorka mimo coraz większego brzuszka nie rezygnuje z imprez, pokazów i premier. W sukienkach podkreślających krągłości pojawiła się na Plejadzie Top 10 i na wielkim otwarciu Brant... więcej »

 • Małgosia Socha pokazuje brzuszek!
  artykuł 0 2.42

  Podczas wielkanocnego gotowania z gwiazdami organizowanego przez Fundację dr Clown, mogliśmy oglądać brzuszek Małgosi Sochy. więcej »

 • Salonowe trendy - jakie swetry noszą gwiazdy?
  artykuł 0 2.65

  Jesień w pełni, a jesienna garderoba bez swetra jest niekompletna. Ciepłe, wygodne i bardzo modne swetry noszą również gwiazdy i gwiazdeczki. Zobaczcie trzy najmodniejsze rodzaje swetrów,... więcej »

 • Pokaz kolekcji Deni Cler - wiosna/lato 2012
  artykuł 29 3.71

  9 stycznia w Warszawskim Centrum nauki Kopernik odbył się najnowszy pokaz mody domu Deni Cler na wiosne -lato 2012 -zdaniem przewodnim bylo -Ciao ! Tornero piu tardi!,znaczący" Wrócę pozniej"... więcej »

 • Najlepiej ubrane gwiazdy 2011 roku
  artykuł 4 3.02

  Mają świetne wyczucie stylu. Wyglądają olśniewająco zarówno w wieczorowych kreacjach, jak i codziennych stylizacjach. Niektóre z nich bawią się modą. Inne hołdują klasyce. Oto dziesięć... więcej »

 • Pokaz Łukasza Jemioła
  artykuł 6 3.99

  Kilka dni temu w modnym w tym sezonie Soho na warszawskiej Pradze odbył się najnowszy pokaz znanego i uznanego projektanta mody Łukasza Jemioła. Przybyło wiele gwiazd m.in. jego muza Kayah,... więcej »