• Dżinsowa koszula - must have sezonu!
  artykuł 0 2.26

  Pamiętacie lata 90-te, kiedy to dżins od stóp do głów uchodził za absolutny modowy obowiązek? A ponieważ moda lubi być przewrotna, już kilka lat później taki look stał się synonimem złego... więcej »

 • Salonowe trendy - jakie swetry noszą gwiazdy?
  artykuł 0 2.63

  Jesień w pełni, a jesienna garderoba bez swetra jest niekompletna. Ciepłe, wygodne i bardzo modne swetry noszą również gwiazdy i gwiazdeczki. Zobaczcie trzy najmodniejsze rodzaje swetrów,... więcej »

 • Salonowe trendy - gwiazdy w stylizacjach jesienno-zimowych
  artykuł 2 3.54

  Jesień, jesień... czasem nostalgiczna i mglista, a czasem słoneczna i kolorowa. Mieni się odcieniami brązów i szarości, ale też błyszczy intensywnymi odcieniami koloru żółtego, pomarańczowego,... więcej »

 • Małgorzata Kożuchowska ambasadorem marki BioSilk
  artykuł 0 2.93

  7 godzin fryzjerskiego show, 50 modeli i modelek, styliści z międzynarodową renomą to znaki rozpoznawcze tegorocznego pokazu Farouk Hair Show Exposed 2011. Wydarzenie poprowadziła pierwsza w... więcej »

 • Małgorzata Kożuchowska
  artykuł 10 2.89

  Popularnie już nazywana ikoną polskiego stylu, rzeczywiście dobrze oddaje nasze narodowe skłonności odzieżowe, a przy tym urzeka słowiańską urodą. Na co dzień, jak większość rodaczek, Małgosia... więcej »