magazyn w Idolo.pl  (8)

Galerie zdjęć magazyn (2)

 • Najlepiej ubrane gwiazdy na 5 urodzinach Party
  artykuł 6 3.05

  Urodziny Party były wielkim medialnym wydarzeniem na które przybyło wiele gwiazd i celebrytek. Która z nich zaliczyła stylizacyjną wpadkę a która zdała egzamin celująco? więcej »

 • Absurdalnie kolorowe włosy
  artykuł 2 2.99

  Z okazji siódmych urodzin koreańskiego wydania magazynu „W” wspaniałe modelki dały się uchwycić w niecodziennie kolorowej sesji. Kolorowej na głowie! więcej »

 • Candice coraz gorętsza
  artykuł 3 1.62

  Gdy kolejne supermodelki usuwają się powoli ze sceny na rzecz rodziny, inne zaczynają zajmować ich miejsce na podium. Ten i ubiegły rok zdecydowanie należy do Candice Swanepoel… więcej »

 • Mówiąca okładka z Olivią Wilde
  artykuł 0 2.98

  Okładki kolorowych magazynów zachwycały bądź prowokowały do dyskusji. Teraz same zaczynają do nas mówić. Czyżby szykowała się okładkowa rewolucja? Okładkę czerwcowego numeru magazynu... więcej »

 • Urodziny magazynu Moda&Styl
  artykuł 1 3.82

  U progu nieśmiało zbliżającej się wiosny świętowaliśmy siódme urodziny magazynu Moda&Styl. 3 marca w The Nine Club w Warszawie spotkali się czytelnicy, znajomi, przyjaciele i współpracownicy... więcej »

 • Kate Beckinsale - najseksowniejsza kobieta na świecie
  artykuł 0 2.97

  Kate Beckinsale została wybrana najseksowniejszą, żyjącą kobietą na świecie 2009 roku! Ten jakże zaszczytny tytuł nadał jej magazyn Esquire, który organizuje konkurs rokrocznie.... więcej »