lindex w Idolo.pl  (16)

Galerie zdjęć lindex (11)

 • Nakrycia głowy na jesień/zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 0 2.39

  Na własnej skórze poczuliśmy pierwszy powiew chłodnego powietrza. Pogoda bezapelacyjnie przestała nas rozpieszczać, ale moda - wręcz przeciwnie. Projektanci przygotowali ciepłe czapki, szaliki... więcej »

 • Jesienne pomysły na golf!
  artykuł 0 3.79

  Dlaczego golfy nigdy nie wyjdą z mody? Bo jesienią i zimą stają się najlepszymi przyjaciółmi wszystkich zmarzluchów! Grzeją, są uniwersalne, a także ultra modne! Zobaczcie nasze trzy super... więcej »

 • Torebki na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 1 3.39

  Czas na kolejny przegląd. Tym razem przygotowaliśmy dla was zestawienie torebek. Ich niepowtarzalne wzory i fasony będą uwielbiane przez spore grono kobiet. Zobaczmy propozycje takich marek... więcej »

 • Bluzki i koszule na jesień/zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 1 2.57

  Koszule i bluzeczki to uniwersalne i bardzo często wybierane przez nas elementy garderoby. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem kobiet w każdym wieku. Zobaczmy jakie fasony i kolory są modne w... więcej »

 • Reese Witherspoon twarzą marki Lindex
  artykuł 1 3.52

  Jedna z najlepszych i najlepiej opłacanych amerykańskich aktorek została twarzą marki odzieżowej Lindex. Jak twierdzą marketingowcy firmy, Reese doskonale pasuje do ich najnowszej kolekcji,... więcej »