łazienka w Idolo.pl  (26)

Galerie zdjęć łazienka (10)

 • Łazienka ociekająca luksusem
  artykuł 0 3.30

  Głównym zadaniem łazienki, szczególnie tej awangardowej ma być odprężenie. Zatrzymanie ulotnej chwili relaksu i spokoju na dłużej. Naszego błogostanu z pewnością dopełni luksusowe wnętrze o... więcej »

 • Wanna do nowoczesnego wnętrza
  artykuł 2 2.98

  Wanna to obowiązkowy element nowoczesnej łazienki. Idealna dla wszystkich, dla których relaksująca kąpiel w komfortowej wannie to ukojenie dla ciała i dla duszy. Przedstawiamy najpiękniejsze... więcej »

 • Walentynki w domu!
  artykuł 1 2.82

  14 lutego to nie tylko dzień czekoladek i kwiatków, po których za dwa dni nie ma nawet śladu. Jako prezent dla Niej, dla Niego, dla siebie albo po prostu dla waszego gniazdka można kupić coś... więcej »

 • Obcinaj paznokcie z klasą!
  artykuł 0 2.85

  Nie tylko efekt zabiegów pielęgnujących urodę musi być ładny – często liczy się też proces. Piękne akcesoria mogą wszak poprawić nam samopoczucie a to pierwszy krok do olśniewającego... więcej »

 • Łazienka w stylu retro
  artykuł 2 2.85

  Nie musisz ślepo poddawać się modzie na nowoczesne, sterylne, minimalistyczne wnętrze - łazienka to świetne miejsce, gdzie za niewielkie pieniądze można przemycić ducha prawdziwego domu.... więcej »

 • Łazienkowe gadżety
  artykuł 1 4.04

  Dla lubiących humor, długie kąpiele i wnętrza, o których trudno zapomnieć. Bezduszna łazienkowa ceramika i kiczowate plastykowe akcesoria to nie jedyny wybór… Kolekcja A di Alessi to... więcej »