lanvin w Idolo.pl  (20)

Galerie zdjęć lanvin (4)

 • Najnowsza kampania Lanvin
  artykuł 0 2.44

  Dom mody Lanvin szokuje. Wbrew przyjętym konwenansom promującym młode i wychudzone modelki, twarzami kampanii zostali „zwyczajni” ludzie. więcej »

 • Kreacje gwiazd na rozdaniu Złotych Globów
  artykuł 5 3.23

  Bój o tytuł najlepiej ubranej czas zacząć! W szranki stają aktorki, które swoją obecnością uświetniły 69. galę wręczenia Złotych Globów. Które suknie nas zachwyciły, a które wręcz przeciwnie -... więcej »

 • Trendy 2012 - czerwień oraz czerń
  artykuł 1 3.40

  Co najlepiej będzie się prezentować w karnawale? Czerwień oraz czerń! Ale nie byle jaka - musi być elegancka i wyrafinowana... Odpowiednie wydanie to podstawa. Zobacz, co proponują największe... więcej »

 • Trendy 2012 - w odcieniach czerwieni
  artykuł 4 3.39

  Tego roku najseksowniejszy kolor będzie kusił i rozgrzewał modę jesienno-zimową! Ogniste kreacje zaszczyciły wybiegi największych domów mody, dlatego odnajdziemy go w najpiękniejszych... więcej »

 • Beyoncé w sesji dla Harper's Bazaar
  artykuł 0 2.05

  Beyoncé jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata, choć daleko jej do lansowanych przez świat mody wieszakowatych modelek. Piosenkarka nie zamierza się odchudzać. Jest dumna ze swoich... więcej »

 • Smerfetka w roli modelki
  artykuł 3 3.18

  Choć do światowej premiery fabularnej wersji sławetnych Smerfów pozostał miesiąc, Smerfetka świadoma tego, że sława nie trwa wiecznie, już teraz rozpoczęła promocję swojej osoby. więcej »