koturny w Idolo.pl  (128)

Galerie zdjęć koturny (115)

 • Sandały na lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.54

  Już od pewnego czasu wszystkie miłośniczki sandałów z pewnością powyciągały swoje z szafy i ruszyły na letnie zakupy, by poszperać, co nowego piszczy w sklepach. My również postanowiliśmy... więcej »

 • Wiosenne obuwie - jakie wybrać?
  artykuł 0 2.71

  W nowy sezon wkraczamy w nowych butach! Nie bez powodu wiosenne zakupy zwykle zaczynamy właśnie od butów. Po długiej zimie większość z nas marzy o tym, by jak najszybciej wskoczyć w wygodne... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato - nadchodzące trendy 2012
  artykuł 22 2.92

  Co będzie modne wiosną i latem 2012 roku? Trendy w sezonie wiosna/lato 2012 zdominowały kolory i wzory! Subtelne pastele mieszać się będą z żywymi kolorami, a paski z motywami kwiatowymi. Oto... więcej »

 • Wygodny trend – koturny!
  artykuł 0 3.56

  Tego lata koturny są najmodniejszym modelem obuwia. Nieważny jest rodzaj, ani ich wysokość! Niskie, wysokie, sandałki, pełne obuwie - byleby na platformie! Kiedyś były zarezerwowane tylko dla... więcej »

 • Przegląd pantofli wiosennych 2011
  artykuł 6 2.68

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu wiosennych płaszczy. W związku z nadchodzącym ciepłem i promieniami słońca postanowiliśmy przejrzeć pantofle - buty które zachęcą nas do zrzucania ciężkich... więcej »

 • Sportowa elegancja - najnowsze trendy obuwnicze
  artykuł 0 2.83

  Kto powiedział, że w modzie wszystko już było, a kolejne najnowsze trendy to tylko odgrzebywane z czeluści szafy historii mody fatałaszki, które ponownie stają się hitami? Nic bardziej... więcej »