koszulki w Idolo.pl  (92)

Galerie zdjęć koszulki (85)

 • Pastele – modna bielizna na lato
  artykuł 2 2.75

  Lupoline – ekspert od kobiecych biustów – na lato 2012 przygotował serię bardzo kobiecych kompletów bielizny w pastelowych kolorach. Zestawy opracowane są w różnych fasonach, aby... więcej »

 • Modne t'shirty dla niej na lato 2012
  artykuł 0 3.95

  Modny t-shirt na lato musi mieć w swojej szafie każda kobieta. Jest praktyczny, wygodny i rewelacyjnie pasuje na wiele okazji. Dodatkowo nadaje jako podkładka do wielu stylizacji. Można go... więcej »

 • Kreskówki na koszulkach Bershki
  artykuł 1 3.43

  Kolejny modowy atak kreskówkowych postaci. Tym razem w Bershce. Smerfy, myszka Jerry i kot Tom pojawiły się na koszulkach i t-shirtach. Śmieszne stworki z bajek naszego dzieciństwa w... więcej »

 • T'shirty - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 2 3.49

  Po szortach i spodenkach przyglądamy się tradycyjnym koszulkom i T-shirtom. Pasują na co dzień, dodają smaku i ironii stylizacjom. W tym sezonie będą królować w modzie ulicznej. Oto co oferują... więcej »

 • Najmodniejsze topy - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 13 3.62

  Po przeglądzie modnych i bardzo wygodnych balerin oraz płaszczy i kurtek, postanowiliśmy zobaczyć, jakie koszulki proponują nam znane marki na wiosnę i lato 2011. Niezwykle praktyczne, dobre... więcej »

 • Trendy t'shirty Black Book dla H&M
  artykuł 1 3.32

  Młody osiemnastolatek ze Szwecji – André Lorens Stock miał pomysł i dużo szczęścia. W pewne nudne popołudnie, jedno z takich, w które nie wie się co ze sobą zrobić – przyszedł mu... więcej »