koszule w Idolo.pl  (221)

Galerie zdjęć koszule (204)

 • Po prostu jeans!
  artykuł 0 3.02

  Jeansowe shorty, sukienki, kamizelki, spodnie, koszule…jest w czym wybierać. Jeans to materiał, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Ostatnio często pojawia się w wersji „total... więcej »

 • Zjawiskowa kolekcja Charlotte Rouge
  artykuł 1 3.00

  Charlotte Rouge, polska marka prowadząca międzynarodowy sklep internetowy, w kwietniu 2012 roku prezentuje kolejną odsłonę zmysłowych i zarazem drapieżnych ubrań. Immortals 2012 (ang.... więcej »

 • Stara Bardzo - nowa sesja wizerunkowa Romy Gąsiorowskiej
  artykuł 2 2.77

  Przedstawiamy Wam nową sesję wizerunkową marki Stara Bardzo Romy Gąsiorowskiej. Starą Bardzo można nosić na różne sposoby. Każda z Was znajdzie coś dla siebie- słodkie, zwiewne, pastele,... więcej »

 • Bluzki i koszule na wiosnę/lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.73

  PUK PUK! Kto tam? Tu wiosna! A wraz z nią nowe inspiracje modowe w sklepach! Jak, w ciągle zmieniających się trendach, odnaleźć coś idealnego dla siebie? To proste! Wystarczy skorzystać z... więcej »

 • Moda z ulicy - androgeniczne stylizacje
  artykuł 12 1.99

  Androgeniczność nadal jest na czasie. Męski styl zawojował kobiecą modę! Nie tylko tej z kategorii "high", ale również tej ulicznej. Jak nosić się kobieco, lecz z zawadiacką nutką męskości?... więcej »

 • Biała klasyka zawsze w modzie
  artykuł 0 2.09

  Co sezon śledzimy nowe tendencje, dajemy się uwodzić projektantom i testujemy na sobie nowinki ze świata mody. Zdarzają się trendy, które przez dłuższy czas utrzymują wysoką pozycję w... więcej »