• Retro stroje kąpielowe - hit lata 2012
  artykuł 1 2.87

  Jeśli estetyka lat 50. czy 60. nie jest ci obojętna, z pewnością przypadną ci do gustu kostiumy kąpielowe wyglądające jak te z fotografii z czasów młodości Marilyn Monroe czy Brigitte Bardot.... więcej »

 • Stylizacje Idolo - moda plażowa
  artykuł 0 4.61

  Wakacje i sezon urlopowy tuż tuż, zatem najwyższa pora pomyśleć nie tylko o tegorocznym kierunku naszych wakacyjnych wojaży, ale również o garderobie, którą zabierzemy na wyjazd. Jedną z... więcej »

 • Kostiumy kąpielowe na lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 3.72

  Czyste niebo, piękne słońce i upał nie do wytrzymania, zwłaszcza w mieście. Co tu robić? Oczywiście wybrać się ze znajomymi nad wodę. Opalanie, chłodna woda, grill, czyli wszystko to, co... więcej »

 • Nowe bikini Victoria’s Secret
  artykuł 0 3.99

  Gratka dla miłośniczek pięknych strojów kąpielowych oraz… wielbicieli prześlicznych modelek Victoria’s Secret czyli nowy katalog na lato 2012. Temperatura od razu rośnie! więcej »

 • Prowokująca bielizna w szokującej cenie
  artykuł 0 3.67

  Już nie tylko firma Victoria’s Secret może pochwalić się biżuteryjną bielizną- jej francuski rywal w dziedzinie koronek, Agent Provocateur sprzedaje właśnie kostiumy pokrywane... więcej »

 • Sunflair - jakość i styl w modzie plażowej
  artykuł 1 1.48

  W salonie internetowym bodylook.pl przez cały rok dostępne są wyjątkowe kostiumy kąpielowe i dodatki plażowe niemieckiej marki Sunflair. Ciekawe i bardzo funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne... więcej »