• Reserved dla niego - wiosna/lato 2011
  artykuł 0 4.44

  Tej wiosny w męskiej kolekcji Reserved dominuje stonowany szyk oraz swobodny street fashion. Silnym trendem jest też styl " podróżujący" wyrażony w konwencji współczesnego Jamesa Deana.... więcej »

 • Kolekcja 'Retro me' House - wiosna/lato 2011
  artykuł 1 3.06

  Magiczny jest wspomnień czar, również w modzie. Nie masz pomysłu na wiosenno-letnią wymianę garderoby? Pozwól zabrać się w wyjątkową podróż w czasie. Podróż z House do lat 50-tych gdzie dzięki... więcej »

 • Big Star na wiosnę i lato 2011
  artykuł 2 1.90

  Żyj swobodniej! i Wybieraj swobodnie ! To dwa motywy nowej odsłony marki Big Star w roku 2011. Żyj swobodniej! to filozofia życia jaką rekomenduje Big Star w swojej kampanii wizerunkowej w... więcej »

 • Limited Collection oraz Autograph - najmodniejsze kolekcje Marks & Spencer
  artykuł 0 3.01

  Świetna wiadomość dla fanek Mody. Marks & Spencer wprowadza swoje najmodniejsze linie – Limited Collection oraz Autograph do większości polskich sklepów. Od lutego będzie można kupić je... więcej »

 • Trendy kokardy!
  artykuł 6 3.15

  W tym sezonie najmodniejszą ozdobą są kokardy. Projektanci oszaleli na punkcie kokard, z rozmachem ozdabiają kreacje różnorodnymi kokardami we wszystkich kształtach i rozmiarach. Ten bardzo... więcej »

 • Damska kolekcja Top Secret - lato 2010
  artykuł 1 2.59

  Letnia kolekcja marki Top Secret składa się z dwóch odmiennych stylistycznie linii - Simple Fersh i Tutti Frutti. Różnorodność propozycji pozwoli każdej z nas znaleźć strój, w którym poczuje... więcej »