• Szałowe buty Prady na wiosnę 2012!
  artykuł 7 2.58

  Klasyka jest nuda – prawdopodobnie z takiego założenia wyszli projektanci obuwia marki Prada. W wiosenno-letniej kolekcji na rok 2012 możemy znaleźć projekty co najmniej dalekie od... więcej »

 • Stylizacje Adidas Originals na wiosnę/lato 2010
  artykuł 0 2.76

  Zieleniąca się trawa, śpiew ptaków, promienie słońca… tak, tak wiosna w końcu rozpoczęła się na dobre! I wskazują na to nie tylko kalendarze i coraz bardziej aktywna przyroda, ale przede... więcej »

 • Majówkowe stylizacje Adidas Originals
  artykuł 3 2.78

  Zrobiło się ciepło? Już trochę ciężko usiedzieć w jednym miejscu? W pracy wieje nudą? To znak, że wielka majówka blisko!!! Ekipa skrzyknięta, plany poczynione? Wreszcie będziecie mogli poczuć... więcej »

 • Adidas Originals blue label A.039
  artykuł 0 2.87

  Tegoroczna wiosna i lato w krainie o nazwie Adidas upłynie pod nazwą „Originals A.039” i sygnowana jest tradycyjną niebieską metką marki. Stworzona na podstawie typowo miejskiej... więcej »

 • Ecco - czas na baleriny!
  artykuł 0 3.00

  Ecco Genova - delikatność kwiatowych płatków ECCO Genova to „dekadencka” wersja klasycznych balerin. Delikatne i kobiece, okrywają palce bukietem kwiatowych płatków otoczonych... więcej »

 • Ecco na wiosnę i lato 2010
  artykuł 5 2.86

  Projektanci ECCO lubią czerpać inspiracje z natury oraz z trendów minionych dekad. Barwy, materiały i design najnowszej kolekcji ECCO na sezon Wiosna/Lato 2010 nie tylko odwołują się do stylu... więcej »