• Zakryj głowę, póki czas
  artykuł 1 3.14

  Nadszedł czas na przypomnienie dla spóźnialskich. Sezon letni w pełni, wyprzedaże rozpoczęte. Nie zapominajmy więc o zakupie kapelusza, jeśli jeszcze nie jesteśmy w jego posiadaniu. więcej »

 • Najmodniejsze okulary lata 2011
  artykuł 2 3.33

  Słońce świeci. Mmm... Cudownie. Wszystko dobrze, ale gorzej z oczami. Słoneczne promienie je rażą. Mrużysz oczy, co wcale nie zmienia Twojej mimiki na lepszą. Sięgasz więc po okulary.... więcej »

 • Plecione wariacje torebkowe
  artykuł 0 2.46

  Lato , lato. Ubierz zwiewną sukienkę i wyjdź podbić świat mody. Ale żeby podbić świat, nie zapomnij o dodatkach. W tym sezonie dobrze postawić na plecione i wiklinowe torby. Duże, kolorowe,... więcej »

 • Kostiumy kąpielowe – 5 porad czego szukać w tym sezonie
  artykuł 0 2.90

  Strój kąpielowy to podstawa wakacyjnych wojaży. Modny fason, ciekawe kolory oraz dobre wykonanie – tym najczęściej sugerujemy się podczas wyboru tej części garderoby. Jednak znalezienie... więcej »

 • Lniane hity sezonu - lato 2011
  artykuł 0 2.00

  Sto procent lnu, przyzwolenie na gniecenie, beże i szarości. Każdego roku na wybiegach największych domów mody króluje trend safari. Marynarki inspirowane ubiorem myśliwych i lniane sukienki... więcej »

 • Top 10 hitów na lato 2011
  artykuł 8 2.93

  Latem trzeba zabłysnąć modną garderobą. Koniecznie trzeba wiedzieć, co w modzie piszczy. Zanim zdecydujecie się na odwiedziny galerii, skorzystajmy z małej ściągi.Poniżej przedstawiamy... więcej »